مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بوتاکس مو با مواد طبیعی بوتاکس مو با مواد طبیعی
8 سپتامبر 2018 بدون نظر 3163 بازدید

بوتاکس مو با مواد طبیعی چگونه انجام می شود؟

بسیاری از عوامل مانند تغییرات فصلی، رنگ کردن زیاد، حالت دادن مو با لوازم حرارتی، افزایش آلودگی های سطح مو  و سشوار کشیدن موها موجب می گردد تا موی برخی از افراد بد حالت ،  کدر ، زمخت و شکننده گردد که بوتاکس مو یکی از راه های ترمیم مو در این افراد می باشد که باید دید بوتاکس مو با مواد طبیعی چگونه انجام می شود؟

بوتاکس مو با مواد طبیعی

بوتاکس مو با مواد طبیعی روشی می باشد که به وسیله آن با آمپول پروتئین، کراتین، مواد معدنی، اسید هیالورونیک و اسید آمینه که مواد ضروری جهت تقویت مو می باشند به صورت عمقی جهت آبرسانی به مو در سطح مو قرار داده می شود تا مو مرطوب گردد و خشکی ایجاد شده در آن که بر اثر سشوار کشیدن و عدم توجه به آن ایجاد شده است از بین رود.

بوتاکس مو با مواد طبیعی چگونه انجام می شود؟

تفاوت بوتاکس با کراتینه کردن مو

بوتاکس مو بهترین جایگزین برای کراتینه کردن مو می باشد زیرا بوتاکس مو با استفاده از مواد طبیعی و غیر شیمیایی انجام می گیرد و حتی در مورد موهای رنگ کرده و به شدت آسیب دیده انجام می گیرد اما کراتینه کردن با استفاده از مواد شیمیایی انجام می گیرد و در مورد موهای رنگ شده و با آسیب دیدگی شدید قابلیت انجام ندارد.

بوتاکس مو با مواد طبیعی به صورت عمقی موها را آبرسانی می نماید و گر چه صدمات وارد شده به مو را ترمیم می نماید اما تغییر چندانی در حالت طبیعی مو ایجاد نمی کند و تنها پیچ و خم های نامطلوب مو را اصلاح می نماید و برخورد مواد مورد استفاده در بوتاکس مو با پوست سر موجب ایجاد حساسیت و التهاب در پوست نخواهد شد و برای بیمار مشکلی را ایجاد نخواهد کرد.

بوتاکس مو برای تمام افراد

درمان بوتاکس مو برای هر نوع مویی در اشکال مختلف بلوند، صاف، سفید، ضخیم، کم پشت و وز مناسب می باشد و این تقویت کننده طبیعی برای کسانی که به بر اثر بلندی مو به موخره و یا شکنندگی مو دچار شده اند بسیار مفید می باشد و باعث حفظ رطوبت مو خواهد شد و برای مو ظاهری صاف، درخشنده، لطیف و نرم ایجاد می نماید.

در بوتاکس مو از مواد طبیعی و تشکیل دهنده ساختار خود مو جهت آبرسانی و مرطوب نگه داشتن مو استفاده می گردد در حالی که در کراتینه کردن مو از مواد شیمیایی استفاده می گردد که ممکن است به ساختمان مو آسیب وارد کند و با تنفس آنها در هنگام اتو کشیدن موها به ریه آسیب وارد گردد.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha