مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

به جای کاشت مو به جای کاشت مو
2 دسامبر 2018 بدون نظر 407 بازدید

به جای کاشت مو از چه روشی استفاده کنیم؟

افراد زیادی وجود دارند که به دلیل ریزش موی دچار مشکلات روحی میشوند اما با روش های درمانی به صورت دقیق آشنایی ندارند و همین باعث میشود به نتایج دلخواه دست پیدا نکنند و با امتحان کردن روش های مختلف فقط زمان و هزینه ی زیادی را صرف درمان ریزش مو کنند. بسیاری از افراد تصور میکنند برای درمان ریزش مو فقط میتوان از روش های کاشت مو استفاده کرد و در غیر اینصورت نمیتوانند به نتیجه برسند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضع بپردازیم که به جای کاشت مو از چه روشی میتوان استفاده کرد؟

روش های مناسب به جای کاشت مو

قطعا بسیاری از افراد این موضوع را میدانند که کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانند برای رفع ریزش مو و کچلی ارثی از آن استفاده کنند. اما باید به این نکته هم توجه کرد که به جای کاشت مو روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن ها استفاده نمود. برای انتخاب این روش ها بهتر است حتما از متخصصان زیبایی کمک بگیرد اما ما هم به معرفی آن خواهیم پرداخت.

به جای کاشت مو از چه روشی استفاده کنیم؟

در میان روش های مختلفی که به جای کاشت مو میتوان مورد استفاده قرار داد میتوان به روش پی ار پی اشاره کرد. این روش عوارض زیادی ندارد و افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که بعد از چند ماه رشد موهایشان افزایش خواهید یافت. البته این روش بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که حداقل موهای کم پشت داشته باشند و دچار کچلی و ریزش موی کامل نشده باشند.

روش ترمیم مو

به جای کاشت مو میتوان از ترمیم مو هم استفاده کرد. افرادی که شرایط کافی برای استفاده از روش های کاشت مو را ندارند میتوانند به عنوان جایگزینی مناسب از روش ترمیم مو استفاده کنند. این روش نه تنها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت بلکه همه ی افراد حتی افرادی که بیماری های مختلف دارند هم میتوانند از آن استفاده کنند.

در صورتی که آشنایی کافی با روش ترمیم مو ندارید بهتر است بدانید این روش، روشی است که در آن برای رفع کچلی از موهایی با الیاف طبیعی، چسب های مخصوص و پروتز استفاده میشود.

لیزر تراپی مو

لیزر تراپی هم روشی مناسب برای درمان ریزش مو است که میتوان به جای کاشت مو از آن استفاده کرد. البته این روش برای همه ی افراد اثر بخشی یکسان نخواهد داشت اما بسیاری از بیماران میتوانند از نتایج فوق العاده ی آن بهره بگیرند. بهتر است بدانید لیزر تراپی جزء ارزان ترین روش ها به شمار میرود و عوارض بسیار کمی دارد.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha