مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو زنان کاشت مو زنان
۱ مرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 591 بازدید

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

پدیده ریزش مو و بروز طاسی در زنان نیز شایع است. گاهی اوقات این ریزش مو و به قدری پیشرفت می کند که به نظر می رسد برای خانم ها راهی جز کاشت مو باقی نمی ماند. کاشت مو زنان روشی برای درمان برخی از طاسی های زنانه است البته کاشت مو زنان نسبت به کاشت مو برای مردان قدری حساس تر است و نیاز به دقت بیشتری دارد، بنابراین زنانی که تمایل به کاشت مو دارند بهتر است این عمل را در بهترین کلینیک های کاشت مو انجام دهند.

دلایل ریزش مو و بروز طاسی در زنان

ریزش موی زنان ممکن است علل مختلفی از قبیل اختلالات هورمونی، تغذیه ناکافی موها، کشیده شدن بیش از حد موها و حتی دلایل ارثی و ژنتیکی داشته باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از شایع ترین دلایل ریزش موی زنان ریزش وجود زمینه های ارثی است.

کاشت مو زنان چه زمانی پیشنهاد می شود؟

با اینکه کاشت مو زنان یکی از درمان های ریزش مو و طاسی زنان محسوب می شود و امروزه در بسیاری از کلینیک های کاشت مو برای زنان نیز عمل کاشت مو انجام می شود، اما باید بدانید که کاشت مو راه حلی برای تمام مشکلات کم پشتی موی زنان نیست و معمولا به عنوان گزینه ی آخر مطرح می شود.

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

روند کاشت مو زنان در بهترین کلینیک تهران

معمولا زمانی که زنان دچار ریزش مو هستند و به بهترین کلینیک کاشت موی تهران برای کاشت مو مراجعه می کنند، پزشک متخصص پوست و مو علت ریزش مو را ریشه یابی می کنند و در صورتی که سایر درمان ها نظیر درمان دارویی بتواند در جهت بهبود ریزش موی زنان اثر بخش باشد ابتدا استفاده از این گونه روش ها را توصیه می کنند. هنگامی که این گونه روش ها اثر بخش نباشد، نوبت به روش کاشت مو می رسد.

کاشت مو فقط برای گروهی از زنان با ریزش مو یا طاسی شدید که دارای  بانک موی خوبی از نظر تراکم و جنس مو بوده و از عمل کاشت مو انتظار واقع بینانه ای داشته باشند، انجام می شود و معمولا پزشک متخصص کسانی که این شرایط را ندارند از کاشت مو منصرف می کند. در مواردی که بیمار شرایط لازم را داشته باشد، پزشک اطلاعاتی در مورد نحوه انجام عمل و نتایج قابل انتظار را برای وی بیان می کند و در صورتی که بیمار پس از آگاهی از موارد گفته شده توسط پزشک رضایت خود را اعلام کند، عمل کاشت مو انجام می شود.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha