مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو زنان کاشت مو زنان
23 جولای 2018 بدون نظر 1515 بازدید

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

پدیده ریزش مو و بروز طاسی در زنان نیز شایع است. گاهی اوقات این ریزش مو و به‌قدری پیشرفت می‌کند که به نظر می‌رسد برای خانم‌ها راهی جز کاشت مو باقی نمی‌ماند. کاشت مو زنان روشی برای درمان برخی از طاسی‌های زنانه است البته کاشت مو زنان نسبت به کاشت مو برای مردان قدری حساس‌تر است و نیاز به‌دقت بیشتری دارد، بنابراین زنانی که تمایل به کاشت مو دارند بهتر است این عمل را در بهترین کلینیک‌های کاشت مو انجام دهند.

دلایل ریزش مو و بروز طاسی در زنان

ریزش موی زنان ممکن است علل مختلفی از قبیل اختلالات هورمونی، تغذیه ناکافی موها، کشیده شدن بیش‌ازحد موها و حتی دلایل ارثی و ژنتیکی داشته باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از شایع‌ترین دلایل ریزش موی زنان ریزش وجود زمینه‌های ارثی است.

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

آیا کاشت مو برای همه زنان مناسب است؟

ازآنجایی‌که جراحی پیوند مو گزینه مناسبی برای درمان ریزش موی مردان در ۹۰ درصد موارد می‌باشد، بسیاری از زنان نیز معتقدند که آنها نیز کاندیدای مناسبی برای این روش خواهند بود، درصورتی‌که در برخی موارد اصلاً این‌طور نیست.

الگوی ریزش موی زنان با مردان متفاوت است و تعداد بسیار کمی از خانم‌ها دچار نوع خاصی از ریزش موی شبیه الگوی مردانه می‌شوند که آنها را به کاندیدای مناسبی برای کاشت مو تبدیل می‌کند. در عوض اکثر زنان ریزش موی ناگهانی دارند و به‌طورکلی ریزش مو در تمامی نواحی سر اتفاق می‌افتد، ازجمله پشت سر و کنار گوش‌ها که به‌عنوان بانک مو در مردان استفاده می‌شوند.

در مردان، نواحی اهداکننده به‌عنوان نواحی پایدار شناخته می‌شوند، به این معنی که فولیکول‌های مو در این مناطق تحت تأثیر هورمون تستسترون قرار نگرفته‌اند، بنابراین می‌توان از آنها برای کاشت مو استفاده کرد و مطمئن شد که درمان نتایج قطعی دارد.

بااین‌حال، در الگوی طاسی زنانه، این نواحی اهداکننده معمولاً ناپایدار هستند و مانند نواحی دیگر دچار ریزش مو می‌شوند، این به این معنی است که اگر فولیکول‌های مو را از نواحی کمک‌کننده برداشته و در نواحی نیازمند به درمان پیوند داده شوند، احتمال ریزش مو بعد از کاشت وجود دارد. در این مورد می‎توانید مقاله کاشت موی زنان و مردان چه تفاوت‎هایی باهم دارد؟ را مطالعه نمایید.

چند درصد از زنان کاندیدای کاشت مو هستند؟

بااینکه کاشت مو زنان یکی از درمان‌های ریزش مو و طاسی زنان محسوب می‌شود و امروزه در بسیاری از کلینیک‌های کاشت مو برای زنان نیز عمل کاشت مو انجام می‌شود، اما باید بدانید که کاشت مو راه‌حلی برای تمام مشکلات کم‌پشتی موی زنان نیست و معمولاً به‌عنوان گزینه‌ی آخر مطرح می‌شود. به گفته کارشناسان، درصد بسیار کمی از زنان کاندید عمل جراحی پیوند مو هستند، حدود ۲ تا ۵ درصد از زنان برای درمان ریزش مو از این روش استفاده می‌کنند. این درصد شامل:

– زنانی که قبلاً عمل جراحی زیبایی یا جراحی پلاستیک داشته‌اند و نگران ریزش مو در اطراف محل برش هستند

– زنان دارای الگوی مشخصی از طاسی، که مشابه با الگوی طاسی مردانه است. این مورد شامل ریزش مو و نازک شدن ریشه‌های مو در قسمت تاج یا بالای پوست سر می‌باشد، در این الگو، موهای پشت سر و کنار گوش‌ها نباید تحت تأثیر آلوپسی آندروژنیک قرار گرفته باشند.

– زنانی که از ریزش مو تحت تأثیر تروما رنج می‌برند، ازجمله افرادی که دچار سوختگی و حوادث شیمیایی شده‌اند

– زنان مبتلا به آلوپسی مارگینالیس، وضعیتی که بسیار شبیه به آلوپسی کششی است

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

روند کاشت مو زنان در بهترین کلینیک تهران

جراحی پیوند مو در سطوح جدید، پیشرفت‌های فراوانی نسبت به دهه‌های قبلی داشته است، در یک کلینیک کاشت موی زنان معتبر، تمامی این پیشرفت‌ها را در برگرفته‌شده و بر اهمیت حفظ تراکم موهای سالم که بخشی از زیبایی چهره را تشکیل می‌دهند تأکید می‌گردد.

معمولاً زمانی که زنان دچار ریزش مو هستند و به بهترین کلینیک کاشت موی تهران برای کاشت مو مراجعه می‌کنند، پزشک متخصص پوست و مو علت ریزش مو را ریشه‌یابی می‌کنند و درصورتی‌که سایر درمان‌ها نظیر درمان دارویی بتواند در جهت بهبود ریزش موی زنان اثربخش باشد ابتدا استفاده ازاین‌گونه روش‌ها را توصیه می‌کنند. هنگامی‌که این‌گونه روش‌ها اثربخش نباشد، نوبت به روش کاشت مو می‌رسد.

کاشت مو فقط برای گروهی از زنان با ریزش مو یا طاسی شدید که دارای  بانک موی خوبی ازنظر تراکم و جنس مو بوده و از عمل کاشت مو انتظار واقع بینانه ای داشته باشند، انجام می‌شود و معمولاً پزشک متخصص کسانی که این شرایط را ندارند از کاشت مو منصرف می‌کند. در مواردی که بیمار شرایط لازم را داشته باشد، پزشک اطلاعاتی در مورد نحوه انجام عمل و نتایج قابل‌انتظار را برای وی بیان می‌کند و درصورتی‌که بیمار پس از آگاهی از موارد گفته‌شده توسط پزشک رضایت خود را اعلام کند، عمل کاشت مو انجام می‌شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha