مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو تراکم بالا کاشت مو تراکم بالا
۱ مرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 445 بازدید

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو تراکم بالا

داشتن موهایی پرپشت شاید آرزوی خیلی از افرادی باشد که قصد انجام عمل کاشت مو را دارند. اما کاشت مو تراکم بالا فقط تحت شرایط خاصی امکان پذیر است و به عواملی نظیر شرایط بانک موی فرد متقاضی، روش مورد استفاده برای کاشت مو و همچنین مهارت پزشک متخصص و تکنسین های کاشت مو بستگی دارد. پس بهتر است برای انجام کاشت موی پر تراکم به بهترین کلینیک تخصصی مراجعه نمود تا در صورت امکان پذیر بودن کاشت مو تراکم بالا ، این کار به بهترین شکل ممکن و بدون آسیب به پوست سر و موهای موجود انجام شود.

تاثیر شرایط بانک مو و میزان طاسی افراد برای داشتن کاشت مو تراکم بالا

بانک موی مناسب به پزشک این امکان را می دهد که گرافت های موی بیشتری را از آن تهیه کند، هرچه تعداد گرافت های مطلوب برای کاشت مو بیشتر باشند، دست پزشک برای انجام کاشت موی متراکم تر بیشتر باز خواهد بود، البته افزایش تراکم مو تا حد خاصی ممکن است. در مورد تاثیر وسعت طاسی در میزان تراکم کاشت مو نیز باید گفت که هر اندازه که وسعت ناحیه ی طاسی بیشتر باشد، با داشتن تعداد محدودی گرافت مو، پزشک مجبور است که گرافت های موی موجود را با فاصله بیشتری از یکدیگر در پوست سر بکارد تا بتواند کل ناحیه ی طاسی را به  کمک آن ها پوشش دهد و تغییر کلی را در شکل ظاهری افراد به وجود بیاورد.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو تراکم بالا

روش های کاشت موی پر تراکم

روش های کاشت امروزی هنوز محدودیت هایی از نظر تراکم برداشت و کاشت  مو دارند. البته برخی پزشکان مجرب با به کار بردن تکنیک هایی می توانند تا حدودی مرز این محدودیت ها را جا به جا کنند.  با روش ترکیبی می توان تعداد گرافت موی بیشتری را از بانک مو به دست آورد. انجام کاشت مو در چند جلسه نیز این فرصت را به پزشک می دهد که با آسیب کمتری به پوست سر و موها میزان بیشتری مو را از بانک مو تهیه کند و بتواند تعداد بیشتری مو را در ناحیه محدودی پیوند بزند و به این ترتیب تراکم مو را مقداری بالاتر از حد معمول ببرد.

ضرورت انجام کاشت مو تراکم بالا در بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو

با توجه به حساسیت های کاشت مو تراکم بالا که در بالا گفته شد و وجود تبلیغات زیادی در مورد انجام این نوع کاشت مو توسط کلینیک های متعدد کاشت مو،  انجام این کار نزد پزشکان و تکنسین های کاشت موی مجرب در بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو، احتمال موفقیت آمیز بودن این عمل بالاتر می رود و بهتر است برای تجربه چنین کاشت مویی در صورتی که شرایط لازم آن را دارید به بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو مراجعه کنید..

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha