مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو تراکم بالا کاشت مو تراکم بالا
23 جولای 2018 بدون نظر 2319 بازدید

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو تراکم بالا

داشتن موهایی پرپشت شاید آرزوی خیلی از افرادی باشد که قصد انجام عمل کاشت مو را دارند. اما کاشت مو تراکم بالا فقط تحت شرایط خاصی امکان‌پذیر است و به عواملی نظیر شرایط بانک موی فرد متقاضی، روش مورد استفاده برای کاشت مو و همچنین مهارت پزشک متخصص و تکنسین‌های کاشت مو بستگی دارد. پس بهتر است برای انجام کاشت موی پرتراکم به بهترین کلینیک تخصصی مراجعه نمود تا در صورت امکان‌پذیر بودن کاشت مو تراکم بالا ، این کار به بهترین شکل ممکن و بدون آسیب به پوست سر و موهای موجود انجام شود.

کاشت مو تراکم بالا چیست؟

کاشت مو تراکم بالا به روشی گفته می‌شود که با استفاده از آن فرد بتواند موهایی پرپشت داشته باشد، تراکم بالا در کاشت مو به معنی کم بودن فاصله بین گرافت‎های کاشته شده است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

انجام این روش به میزان زیادی به شرایط بیمار بستگی دارد و برای همه بیماران قابل استفاده نمی‌باشد، علاوه بر این محدودیت‌های کاشت مو نیز رسیدن به هر تراکمی را کمی مشکل نموده‌اند.

مثلاً پزشک برای کاشت گرافت‎ها باید فاصله مناسبی را رعایت نماید، اگر این فاصله از حد مجاز کمتر گردد ممکن است به گرافت‎های اطراف آسیب برسد، بنابراین انجام این عمل نیاز به‌دقت و تجربه بسیار زیاد دارد.
بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو تراکم بالا

عوامل مؤثر در ایجاد کاشت مو تراکم بالا

مهم‌ترین عوامل برای ایجاد تراکم بالا در کاشت مو شامل شرایط بانک مو و میزان طاسی فرد بیمار می‌باشد. بانک موی مناسب به پزشک این امکان را می‌دهد که گرافت‎های موی بیشتری را از آن تهیه کند، هرچه تعداد گرافت‎های مطلوب برای کاشت مو بیشتر باشند، دست پزشک برای انجام کاشت موی متراکم‌تر بیشتر باز خواهد بود، البته افزایش تراکم مو تا حد خاصی ممکن است.

در مورد تأثیر وسعت طاسی در میزان تراکم کاشت مو نیز باید گفت که هراندازه که وسعت ناحیه‌ی طاسی بیشتر باشد، با داشتن تعداد محدودی گرافت مو، پزشک مجبور است که گرافت‎های موی موجود را با فاصله بیشتری از یکدیگر در پوست سر بکارد تا بتواند کل ناحیه‌ی طاسی را به  کمک آن‌ها پوشش دهد و تغییر کلی را در شکل ظاهری افراد به وجود بیاورد؛ درنتیجه تراکم موها بعد از درمان کمتر خواهد بود.

بنابراین تراکم موها بعد از کاشت با وسعت منطقه طاسی رابطه بالعکس و با تعداد گرافت‎های کاشته شده رابطه مستقیم دارد. علاوه بر موارد گفته شده، سن بیمار و همچنین شکل صورت وی نیز می‌توانند روی تراکم کاشت مو تأثیرگذار باشند. در این راستا همچنین می‎توانید مقاله راهکارهایی برای بدست آوردن حداکثر تراکم کاشت مو را مطالعه نمایید.

بهترین روش کاشت موی پرتراکم

روش‌های کاشت امروزی هنوز محدودیت‌هایی ازنظر تراکم برداشت و کاشت  مو دارند. البته برخی پزشکان مجرب با به کار بردن تکنیک‌هایی می‌توانند تا حدودی مرز این محدودیت‌ها را جا به جا کنند.  با روش ترکیبی می‌توان تعداد گرافت موی بیشتری را از بانک مو به دست آورد.

ازآنجاکه در کاشت مو به روش ترکیبی می‌توان از دو ناحیه برای برداشت فولیکول‌ها استفاده نمود، ایجاد تراکم بالاتر نیز امکان‌پذیر می‌گردد؛ به‌این‌ترتیب که پزشک با استفاده از روش fut فولیکول‌ها را از نوار باریک مو که از پشت سر جدا شده برمی‌دارد و با استفاده از روش fue نیز می‌تواند فولیکول‌ها را از ریش و سبیل بیمار جدا نماید.

انجام کاشت مو در چند جلسه نیز این فرصت را به پزشک می‌دهد که با آسیب کمتری به پوست سر و موها میزان بیشتری مو را از بانک مو تهیه کند و بتواند تعداد بیشتری مو را در ناحیه محدودی پیوند بزند و به‌این‌ترتیب تراکم مو را مقداری بالاتر از حد معمول ببرد. بنابراین در صورتیکه بیمار از تراکم موی ایجاد شده بعد از عمل راضی نباشد، می‌توان بعد از گذشت مدتی، عمل جراحی را مجدداً انجام داد.

حساسیت انجام کاشت مو با تراکم زیاد

با توجه به حساسیت‌های کاشت مو تراکم بالا که در بالا گفته شد و وجود تبلیغات زیادی در مورد انجام این نوع کاشت مو توسط کلینیک‌های متعدد کاشت مو،  انجام این کار نزد پزشکان و تکنسین‌های کاشت موی مجرب در بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو، احتمال موفقیت‌آمیز بودن این عمل بالاتر می‌رود و بهتر است برای تجربه چنین کاشت مویی درصورتی‌که شرایط لازم آن را دارید به بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو مراجعه کنید.

کلینیک تخصصی کاشت مو با تراکم زیاد

کلینیک‎های مختلفی برای انجام کاشت مو وجود دارند که بیماران می‎توانند برای انجام عمل به آنها مراجعه نمایند. اما قبل از هرچیز بهتر است متقاضیان در مورد خدمات کلینیک‎های مورد نظرشان تحقیق نمایند؛ زیرا همانطور که گفتیم این عمل از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha