مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پزشک کاشت ریش پزشک کاشت ریش
۳۱ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 197 بازدید

بهترین پزشک کاشت ریش در تهران

با اینکه کاشت مو تقریبا همانند کاشت موی سر انجام می شود اما به دلیل جلوه ی زیادی که ریش در چهره ی مردان دارد، بسیاری از مردانی که تمایل به کاشت ریش دارند، به دنبال پزشک کاشت ریش یعنی پزشکی که تخصص و تجربه کافی در زمینه کاشت ریش داشته باشد، هستند.

علت حساسیت بالای نحوه ی انجام کاشت ریش

همانگونه که گفتیم مراحل کاشت ریش با مراحل کاشت موی سر تفاوتی ندارد اما پزشکی که می خواهد کاشت ریش انجام دهد برنامه ریزی های بیشتری برای این کار می کند. زیرا ریش در صورت مردان جلوه ی زیادی دارد و عیوب و نقص های احتمالی کاشت ریش خیلی به چشم می آیند و از طرفی کسانی که متقاضی کاشت ریش هستند معمولا کسانی هستند که حساسیت بالایی روی موهای صورت خود داشته و تمایل به گذاشتن ریش و طراحی ریش در صورت خود دارند.

بهترین پزشک کاشت ریش در تهران

کاشت ریش نزد پزشک کاشت ریش

پزشکی که در کاشت ریش مهارت و تجربه ی کافی دارد، چهره ی فرد را کاملا بررسی می کند و به تمامی فاکتور های موثر در کار خود توجه می کند.  او با بررسی های خود تعداد گرافت های هر ناحیه ای از ریش یا سبیل را که نیاز به بازسازی و کاشت دارند محاسبه می نماید. پیدا کردن بانک مویی که از نظر تعداد موهای قابل برداشت ، کیفیت موها و همچنین شباهت آن ها به موهای ریش مناسب باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است و نقش زیادی در جلوه ی ریش ها پس از کاشت دارد.

پزشک بایستی تراکم  و الگوی کاشت موهای مورد نیاز برای اعمال ترمیمی را با توجه به تراکم و الگوی پراکندگی موهای سایر نواحی صورت تعیین نماید و موهای پیوندی را با بهترین زاویه و جهت که همخوانی خوبی با سایر موهای صورت داشته باشد در پوست صورت پیوند زند. با انجام این گونه ریزه کاری ها توسط پزشک، طبیعی ترین جلوه پس از کاشت ایجاد می گردد.

بهترین پزشک کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران توسط کلینیک های کاشت موی بسیاری انجام می شود اما کسانی که تمایل دارند بهترین نتایج را از کاشت ریش تجربه کنند می توانند به بهترین پزشک کاشت ریش در تهران مراجعه نموده و با خیال آسوده تری کار کاشت ریش را انجام دهند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha