مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پزشک کاشت ریش پزشک کاشت ریش
22 جولای 2018 بدون نظر 649 بازدید

بهترین پزشک کاشت ریش در تهران

با توجه به تأثیر بسزایی که داشتن ریش و سبیل پرپشت و بدون نقص در جذابیت صورت مردان دارد، روز به روز به شمار افرادی که به دنبال درمان‌های مناسب برای ریزش و کم‌پشتی موهای این ناحیه هستند، بیشتر می‌گردد. بااینکه کاشت ریش تقریباً همانند کاشت موی سر انجام می‌شود اما به دلیل جلوه‌ی زیادی که ریش در چهره‌ی مردان دارد، بسیاری از مردانی که تمایل به کاشت ریش دارند، به دنبال پزشک کاشت ریش یعنی پزشکی که تخصص و تجربه کافی در زمینه کاشت ریش داشته باشد، هستند.

کاشت ریش برای چه افرادی مناسب است؟

این عمل برای افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش موی ریش و سبیل شده‌اند، به‌طوری‌که بخشی از نواحی صورتشان کم مو و یا بدون مو شده است، مناسب می‌باشد؛ بنابراین اگر موهای صورتتان تکه‌تکه است و یا هرگونه جای زخم و اسکار روی صورتتان وجود دارد، شما کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید.

مزایای کاشت ریش و سبیل

  • رشد موهای جدید
  • بهبود ظاهر صورت
  • پوشاندن جای زخم و اسکار روی صورت
  • رشد موهای کاشته شده حتی بعد از اصلاح صورت
  • دائمی بودن نتایج درمان

بهترین پزشک کاشت ریش در تهران

علت حساسیت بالای نحوه‌ی انجام کاشت ریش

همان‌گونه که گفتیم مراحل کاشت ریش با مراحل کاشت موی سر تفاوتی ندارد اما پزشکی که می‌خواهد کاشت ریش انجام دهد برنامه‌ریزی‌های بیشتری برای این کار می‌کند؛ زیرا ریش در صورت مردان جلوه‌ی زیادی دارد و عیوب و نقص‌های احتمالی کاشت ریش خیلی به چشم می‌آیند و از طرفی کسانی که متقاضی کاشت ریش هستند معمولاً کسانی هستند که حساسیت بالایی روی موهای صورت خود داشته و تمایل به گذاشتن ریش و طراحی ریش در صورت خود دارند.

کاشت ریش نزد پزشک کاشت ریش

پزشکی که در کاشت ریش مهارت و تجربه‌ی کافی دارد، چهره‌ی فرد را کاملاً بررسی می‌کند و به‌تمامی فاکتورهای مؤثر در کار خود توجه می‌کند.  او با بررسی‌های خود تعداد گرافت‎های هر ناحیه‌ای از ریش یا سبیل را که نیاز به بازسازی و کاشت دارند محاسبه می‌نماید. پیدا کردن بانک مویی که ازنظر تعداد موهای قابل‌برداشت، کیفیت موها و همچنین شباهت آن‌ها به موهای ریش مناسب باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است و نقش زیادی در جلوه‌ی ریش‌ها پس از کاشت دارد.

پزشک بایستی تراکم  و الگوی کاشت موهای موردنیاز برای اعمال ترمیمی را با توجه به تراکم و الگوی پراکندگی موهای سایر نواحی صورت تعیین نماید و موهای پیوندی را با بهترین زاویه و جهت که همخوانی خوبی با سایر موهای صورت داشته باشد در پوست صورت پیوند زند. با انجام این‌گونه ریزه‌کاری‌ها توسط پزشک، طبیعی‌ترین جلوه پس از کاشت ایجاد می‌گردد.

بهترین پزشک کاشت ریش در تهران

کاشت ریش در تهران توسط کلینیک‌های کاشت موی بسیاری انجام می‌شود اما کسانی که تمایل دارند بهترین نتایج را از کاشت ریش تجربه کنند می‌توانند به بهترین پزشک کاشت ریش در تهران مراجعه نموده و با خیال آسوده‌تری کار کاشت ریش را انجام دهند.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha