مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین متد کاشت موی سر بهترین متد کاشت موی سر
19 آگوست 2018 بدون نظر 597 بازدید

کدام روش به عنوان بهترین متد کاشت موی سر شناخته شده است؟

بسیاری از افرادی که در حال تصمیم گیری برای انجام کاشت مو هستند، سعی می کنند با جمع آوری اطلاعات درباره روش های متنوع کاشت مو، بهترین متد کاشت موی سر را شناسایی نموده تا با انجام کاشت مو با آن روش یا متد بهترین نتیجه ی ممکن را از کاشت مو بگیرند.

روش های کاشت مو در گذر زمان

کاشت مو سابقه ی طولانی دارد و در گذر زمان متدهای مختلفی جهت تکمیل و به روز کردن متدهای قبلی ابداع شده اند. برخی از این متدها کارایی خوبی داشته و مورد متخصصان کاشت مو قرار گرفته و برخی دیگر پس از مدت زمانی کنار رفته و فراموش شده اند. آنچه کا باعث می شود یک روش کاشت مو مقبولیت داشته و بتواند جز بهترین متدهای کاشت مو قرار گیرد، کارایی داشتن است. بهترین متدهای کاشت مو نتایج موفقیت آمیز خوبی دارند، مزایای آن ها چشمگیر است و قابیلت اجرایی شدن دارند. متدهای  FUT،  FIT و FUE که امروزه  برای کاشت مو خیلی پر کاربرد هستند، چنین ویژگی هایی دارند.

کدام روش به عنوان بهترین متد کاشت موی سر شناخته شده است؟

انتخاب بهترین متد کاشت موی سر

در حال حاضر در بسیاری از منابع علمی و پزشکی از متد  FUE یا به عبارتی استخراج فولیکولی مو به عنوان بهترین متد کاشت مو یاد می شود. در کاشت مو یه روش FUE فولیکول های مو به صورت مجزا و با ظرافت زیادی از بانک مو برداشته شده و سپس در قسمت های کم مو یا طاس سر با ایجاد برش های بسیار کوچکی در پوست جایگذاری و به این ترتیب پیوند زده می شوند.

از مزایای متد FUE می توان به مواردی نظیر ایجاد کمترین جراحت ها در پوست سر و عدم ایجاد اسکار خطی در پشت سر، امکان برداشت مو از بانک موهای ضعیف تر، داشتن دوران نقاهت کوتاه تر نسبت به سایر روش ها و جلوه ی طبیعی موهای کاشته شده پس از بهبودی اشاره نمود.

آیا کاشت مو به روش FUE بهترین متد کاشت موی سر برای همه ی افراد است؟

هر چند که متد FUE در حالت کلی مزایای بیشتری نسبت به سایر روش های کاشت مو دارد، اما به هر حال شرایط فرد متقاضی کاشت مو تعیین می کند که چه روش یا متد کاشت مویی برای وی بهتر و مناسب تر است. به عنوان مثال بسیاری از متخصصان کاشت مو روش FUT را برای کاشت موهای وسیع مناسب تر می دانند.

در ضمن علاوه بر شرایط فرد متقاضی کاشت مو، مهارت پزشک در اجرای متد کاشت مو نیز در نتیجه ی کاشت مو اثر گذار است و چنانچه بهترین متد کاشت مو هم به دست پزشک بی تجربه ای انجام شود، نتیجه مطلوبی ندارد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha