مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متد پیوند مو متد پیوند مو
8 آگوست 2018 بدون نظر 414 بازدید

بهترین متد پیوند مو کدام است؟

پس از اینکه افراد با مشکل ریزش مو مواجه می شوند به دنبال راهی می روند تا این مشکل را برطرف کنند و تقریبا همه ی آنها به دنبال یافتن بهترین راه درمان می باشند. همانطور که می دانید روش های زیادی برای از بین بردن طاسی به وجود آمده بر روی سر وجود دارد ولی واقعا بهترین متد پیوند مو کدام است؟

مطمئنا این سوال ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده است که با استفاده از کدام متد پیوند مو می توانید همان ظاهر قبلی و همان موهای گذشته را به دست آورید. بهتر است که با شما صادق باشیم در حال حاضر در کلینیک های کاشت مو از دو روش fut و fit برای انجام عمل پیوند مو استفاده می شود. اما مهم ترین سوالی که مطرح می شود این است که بهترین متد پیوند مو کدام است؟ در این مقاله تلاش شده است تا با بررسی این مسئله بهترین متد پیوند مو را به شما معرفی کنیم تا شما با آگاهی بیشتری به سراغ آن بروید.

بهترین متد پیوند مو و مراحل انجام آن

پیوند مو در روش fit

همانطور که می دانید fit یکی از روش های پیوند مو می باشد که در حال حاضر در سطح جهانی از این روش به عنوان کامل ترین روش ممکن برای انجام عمل پیوند مو یاد می شود. در پیوند مو به ۱۷ موهای ریخته شده افراد مجددا شروع به رشد کرده و پرپشت می شوند. اگر چه این روش به تازگی کشف شده است اما باید بدانید که به سرعت نور در سراسر جهان گسترش پیدا کرده و به سرعت نور نیز در حال پیشرفت است.

بهترین متد پیوند مو کدام است؟

اگر بخواهیم در رابطه با چگونگی عملکرد آن صحبت کنیم باید بدانید که ریشه موها  از نقاطی که زیاد در معرض دید قرار ندارند برداشته می شود و در ناحیه مورد نظر پیوند می شوند. این روش به دلیل اینکه کاملا طبیعی و استاندارد بوده مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

مراحل پیوند مو fit

برای انجام عمل پیوند مو fit یک بی حسی موضعی تزریق می شود و به محض اینکه بیحسی اثر کرد ریشه های مو را به وسیله سوزن های باریک قابل دسترس برداشته و به مناطقی که تراکم کمتری دارند منتقل می کنند.

در رابطه با این پیوند مو باید بدانید که در حین انجام پیوند مو هیچگونه دردی را متحمل نخواهید شد و همچنین جای هیچگونه اسکار در منطقه ای که موها از آن برداشته شده است دیده نخواهد شد. ممکن است در این مناطق نقاط قرمز و متورمی را ببینید، که بدلیل بیرون آوردن ریشه بوسیله سوزن ها می باشد. البته ظرف ۱۰ روز از بین خواهند رفت.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha