مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در دنیا کاشت مو در دنیا
۳ مرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 106 بازدید

بهترین متدهای کاشت مو در دنیا

متدهای کاشت موی مختلفی تاکنون در دنیا ابداع شده است. برخی از این متدها عملکرد خوبی داشته و جز بهترین متدهای کاشت مو در دنیا قرار گرفته اند و برخی دیگر به دلایل نقاط ضعف و عیوب زیادی که داشته اند پس از مدتی به فراموشی سپرده شده اند.

متد کاشت موی FUT محبوب ترین متد کاشت مو در دنیا

این  متد یا روش کاشت مو اگر چه قدیمی است اما هنوز هم جزء روش های پر طرفدار کاشت مو در دنیا است. پزشکان زیادی در سرتاسر دنیا هنوز به این روش اعتقاد دارند، زیرا این روش کاشت مو بسیار موفقیت آمیز است و جزء روش های استاندارد و مطمئن کاشت مو محسوب می شود. با اینکه یکی از عیوبی که به این روش گرفته می شود به جای گذاشتن اسکار خطی شکلی در ناحیه پشت سر است، اما در صورت مهارت پزشک و انجام مراقبت های لازم این اسکار خیلی مشهود نخواهد بود و هنوز افراد زیادی پیدا می شوند که از این عیب چشم پوشی کنند و ترجیح دهند کاشت موی خود را با متد FUT انجام دهند. در ضمن این متد جزء ارزان ترین متدهای کاشت مو نیز می باشد.

بهترین متدهای کاشت مو در دنیا

FIT متدی الهام بخش که هنوز جزء بهترین ها است

متد کاشت موی FIT هم از جمله روش های تقریبا قدیمی کاشت مو است که استفاده از آن رایج است و روش استانداردی در سرتاسر دنیا محسوب می شود. این روش کاشت مو هنوز هم جزء بهترین روش های کاشت مو است و الهام بخش روش های نوین تر کاشت مو  نیز می باشد.

متد کاشت موی FUE بهترین متد نوین کاشت مو در دنیا

روش FUE که به آن روش استخراج فولیکولی مو هم گفته می شود، نسبت به روش های بالا جدید تر است. این روش شباهت زیادی به FIT دارد و در واقع نوع تکامل یافته تر FIT است. در FUE فولیکول های مو با ظرافت خاصی از بانک مو برداشته شده و در نواحی مورد نیاز کاشته می شوند؛ به همین دلیل زخم های ایجاد شده بسیار جزئی تر هستند و سریع تر بهبود می یابند. این روش در حال حاضر یکی از بهترین روش های کاشت مو در سرتاسر دنیا و به خصوص کشورهای پیشرفته می باشد که با وجود اینکه هنوز قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد اما این مسئله از طرفداران واقعی این روش کم نمی کند.

 موفقیت آمیز بودن کاشت مو به کمک متد FUE در حدی که از آن انتظار می رود، بستگی به مهارت، تجربه و ظرافت کار پزشک متخصص مو در بهره گیری از این متد دارد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha