مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن کاشت مو سن کاشت مو
11 آگوست 2018 بدون نظر 2112 بازدید

بهترین سن کاشت مو در خانم ها

یکی از نکاتی که در رابطه با ریزش مو باید بدانید این است که ریزش مو در خانم ها همانند آقایان رخ می دهد و روز به روز نیز بر تعداد زنانی که به دنبال راهی هستند تا به درمان این مشکل بپردازند افزوده می شود. در واقع امروزه کاشت مو به عنوان یکی از روش های درمانی ریزش مو در بین خانم ها رواج بسیاری پیدا کرده است. اما نکات زیادی در رابطه با کاشت مو در خانم ها وجود دارد و یکی از آنها این است که تا زمانی که علت اصلی و چگونگی ریزش مو در خانم ها کشف نشده نمی توان هیچگونه اقدام درمانی برای آنها انجام داد زیرا این امکان وجود دارد که پس از کاشت مو دوباره دچار ریزش مو شوند. از همین رو این سوال مطرح می شود که بهترین سن کاشت مو در خانم ها چقدر است؟

بهترین سن کاشت مو در خانم ها

مشکل ریزش مو ممکن است به دلایل مختلفی در خانم ها بروز دهد ولی همانند سایر مشکلات موجود در جهان راه حلی برای آن وجود دارد. در رابطه با سن کاشت مو در زنان می توان گفت که خانم ها معمولا در سنین بالای ۴۰ سال دچار ریزش مو می شوند اما موارد نادر بسیاری دیده شده که به دلایل مختلف از جمله دلایل ژنتیکی که شایع ترین دلیل بروز این مشکل می باشد افراد در سنین کمتر از ۲۵ سال و در اون جوانی به ریزش مو دچار شده اند و پی راهی مانند کاشت مو هستند تا آن را درمان کنند.

بهترین سن کاشت مو در خانم ها

اما باید بدانید افرادی که زیر سن ۲۵ سال می باشند اصلا کاندیدای مناسبی برای انجام عمل کاشت مو نمی باشند زیرا بررسی میزان ریزش موی فعلی آنها امکان پذیر نمی باشد همچنین نمی توان میزان گسترش یافتن طاسی سر آنها در آینده را نیز پیش بینی کرد.

اگر جزء افرادی هستید که میخواهید در یک جلسه پیوند مو، دارای یک خط رویش موی جدید شوید که پر تر و همچنین پایین تر از خط طبیعی می باشد باید بگوییم که ممکن است این عمل در ابتدا شما را راضی کند اما باید بدانید که این رضایت موقتی می باشد؛ زیرا بعدا با پیشرفت طبیعی ریزش مو در پشت این خط جدید میزان طاسی شما تا حد بسیار زیادی گسترش می یابد و موهای باقی مانده در پشت سر به حدی نیست که بتواند پوشش قابل قبولی را تا خط رویش جدید شما ایجاد کند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha