مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زمان انجام کاشت مو زمان انجام کاشت مو
14 آگوست 2018 بدون نظر 438 بازدید

بهترین زمان انجام کاشت مو

کاشت مو را میتوان یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو و طاسی سر دانست. روش های متفاوتی وجود دارد که با استفاده از آنان میتوان به این مشکل پایان داد. اما لازم است بدانید که هر زمانی نمیتوانید برای کاشت مو اقدام کنید چون گاهی اوقات برای کاشت مو زود بوده و گاهی دیر است. از همین رو به بررسی این موضوع میپردازیم که بهترین زمان انجام کاشت مو چه مواقعی می باشد.

زمان انجام کاشت مو

وقتی شما برای انجام کاشت مو به یک کلینیک معتبر مراجعه می کنید در وهله اول با پزشک معالج خود جلسه مشاوره ای خواهید داشت و او از شما نحوه ریزش مو را سوال می کند و به بررسی علل ریزش مو می پردازد و سپس با بررسی نکات دیگری روش متناسب با پوست و موی شما را ارائه می دهد.

بهترین زمان انجام کاشت مو

روش ارائه شده بهترین روشی است که با استفاده از آن می توانید به نتیجه دلخواه برسید اما همانطور که گفته زمان انجام کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا اگر شما سنتان به ۲۵ سال نرسیده باشید نمیتوانید عمل کاشت مو را انجام دهید.

زیرا امکان اینکه پس از کاشت مو دوباره دچار ریزش مو شوید بسیار زیاد است و در این حالت به دست آوردن دوباره موها بسیار مشکل خواهد شد. در واقع پزشکان بر این عقیده هستند که بهترین زمان انجام کاشت مو سنین بالای  ۲۵ سال می باشد فرد کاملا از ریزش موی خود مطمئن شده است و می تواند الگوی مناسبی از ریزش موی خود در اختیار پزشک قرار دهد.

چه کسانی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند

همانطور که میدانید انجام هر عملی برای یکسری از افراد ممنوع می باشد زیرا سلامتی آنها را به خطر می اندازد و پزشکان همواره سلامتی افراد را الویت کارهای خودشان قرار میدهد. برای انجام عمل کاشت مو نیاز است که آزمایشات متعددی را انجام دهید در این آزمایشات اگر از بیماری خاصی رنج می برید مشخص می شود همچنین اگر با بیماری هایی نظیر فشار خون و انعقاد خون درگیر هستید حتما باید با پزشک معالج خود در میان بگذارید و یا از انجام عمل کاشت مو خودداری کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha