مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش کاشت مو بهترین روش کاشت مو
۱۷ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 296 بازدید

بهترین روش کاشت مو چیست؟

معمولا کسانی که در حال تصمیم گیری برای کاشت مو هستند، سعی می کنند بهترین روش کاشت مو را شناسایی کنند تا بتوانند به بهترین نتایج کاشت مو دست پیدا کنند.  در مورد انواع روش های کاشت مو صحبت های زیادی می شود اما به راستی بهترین آن ها کدام است؟

انواع روش های کاشت مو

امروزه برای کاشت مو از روش های مختلفی استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خودش را دارد. برخی از این روش ها عمومیت بیشتری داشته و از نظر افراد بیشتری روش هایی مطلوب محسوب می شوند.

از مهمترین روش های کاشت مو که مقبولیت عمومی دارند می توان به روش کاشت موی FUT وFIT  و یا  ترکیبی از این دو روش اشاره نمود. این دو روش هم در ایران و هم در کل دنیا محبوبیت بالایی دارند. امروزه روش های جدید تری نیز برای کاشت مو ابداع شده اند؛ روش کاشت موی FUE را می توان به عنوان یکی از مطرح ترین روش های کاشت موی جدید در دنیا در نظر گرفت.

روش FUE شباهت زیادی به روش FIT  دارد و در واقع نوع تکامل یافته تر آن است. علاوه بر روش های گفته شده روش هایی نظیر BHT و SUT نیز وجود دارد که آن ها هم کاربرد های خاص خود را دارند.

بهترین روش کاشت مو

معیار های بهترین روش کاشت مو

معیار های مختلفی برای  سنجش روش های مختلف کاشت مو نسبت به همدیگر وجود دارد و ممکن است برخی افراد معیار های خاصی برای آن ها مهم تر باشد و ترجیح دهند روش های کاشت مو را از آن زاویه بسنجند. مهم ترین معیار هایی که برای انتخاب بهترین روش  به آن ها توجه می شود عبارتند از:

  • داشتن نتایج موفقیت آمیز و قطعی
  • کمترین عارضه و آسیب به پوست سر
  • رسیدن به تراکم موی مورد انتظار
  • ایجاد جلوه ای طبیعی پس از کاشت
  • سریع بودن روند درمان
  • مناسب بودن هزینه کاشت مو

انتخاب بهترین روش کاشت مو بر اساس شرایط فرد متقاضی کاشت مو

شرایط و خواسته های فرد متقاضی کاشت مو در تعیین بهترین روش کاشت مو برای وی نقش اساسی دارد. به عنوان مثال افرادی که از بانک موی کافی برخوردار نباشد ممکن است روش BHT یا کاشت موی بدن برای آن ها بهترین گزینه باشد.

بر همین اساس پزشکان متخصص پوست و مویی که مهارت کافی در مورد انواع روش های کاشت مو دارند و در راهنمایی مراجعه کنندگان خود صادقانه عمل می کنند، می توانند راهنمایی های مفیدی را برای انتخاب بهترین روش به مراجعه کنندگان خود ارائه دهند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *