مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند موی سر پیوند موی سر
4 سپتامبر 2018 بدون نظر 778 بازدید

بهترین روش ها برای پیوند موی سر

امروزه روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد و کسانی که می خواهند کاشت مو انجام دهند معمولا به دنبال بهترین روش ها برای انجام این کار هستند. این افراد باید بدانند که روش های مختلف کاشت یا پیوند موی سر هر کدام مزایا و معایب خاص خودش را دارد و بهتر است به دنبال بهترین روش با توجه به شرایط و خواسته های خود باشند.

انواع روش های پیوند موی سر

تا کنون روش های زیادی برای کاشت مو ابداع شده است، برخی از آن ها پس از مدت کوتاهی فراموش شده اند و برخی دیگر به محبوبیت زیادی دست یافته اند. در حال حاضر روش های کاشت موی fut و fit از مطرح ترین روش های کاشت مو هستند  و روش fue که  شباهت زیادی به روش fit داشته و  تاحدودی پیشرفته تراز آن است است نیز در حال رواج یافتن می باشد.

بهترین روش ها برای پیوند موی سر

بهترین روش برای پیوند موی سر

شاید به جای اینکه در فضای تبلیغاتی که هم اکنون کلینیک های کاشت موی مختلف ایجاد کرده اند و هر کدام روش های خود را به عنوان بهترین روش ها معرفی می کنند، به دنبال یافتن بهترین روش کاشت مو باشیم، کار عاقلانه تر تر این باشد که به دنبالی روشی باشیم که برای شرایط  ما از دیگر روش ها مناسب تر باشد و بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

هر روشی مزایا و معایبی دارد و توصیه ی همه ی افراد به انجام کاشت مو به یک روش خیلی منطقی به نظر نمی رسد. به عنوان مثال از روش fue به عنوان یکی از بهترین روش های  پیوند موی سر یاد می شود اما  خوب است بدانید که این روش برای کاشت موهای وسیع خیلی مناسب نیست و چنانچه کسی قصد انجام کاشت موی وسیع داشته باشد روش های fut و یا روش ترکیبی کاشت مو یعنی fut+ fit  گزینه های  بهتری برای او هستند.

به نظر پزشکان متخصص کاشت مو اعتماد کنیم

زمانی که پزشک کاشت مویی که شما برای کاشت مو به آن مراجعه می کنید به شما روشی را به عنوان مناسب ترین روش با توجه به شرایط شما توصیه نماید و حتی شاید تشخیص دهد که کاشت مو به صلاح شما نیست، بهتر است به توصیه ها و نظرات او اعتماد کنید زیرا او اطلاعات و تجربیات بیشتری در مورد نتایج روش های کاشت مو در افراد مختلف دارد و بهتر می تواند در مورد بهترین روش کاشت مو برای هر فرد اظهار نظر نماید. البته توجه داشته باشید که برای کاشت مو به پزشکان و مراکز کاشت موی معتبر مراجعه کنید و از رفتن به مراکز غیر تخصصی کاشت مو خودداری نمایید.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha