مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در جلوی سر کاشت مو در جلوی سر
4 سپتامبر 2018 بدون نظر 1062 بازدید

بهترین روش برای کاشت مو در جلوی سر

در بیشتر مواردی که ریزش مو و طاسی رخ می دهد، موهای جلوی سر نیز ریخته می شوند؛  این مسئله در مردان دچار طاسی بیشتر دیده می شود. مو های جلوی سر جلوه ی زیادی دارد و دلیل اینکه در بسیای از افراد کاشت مو جلوه ی خوبی ندارد  این است که موهای کاشته شده در جلوی سر ظاهر طبیعی ندارد. در این مطلب بهترین روش برای کاشت مو در جلوی سر را که تاثیر زیادی در جلوه ی موها پس از کاشت دارد، معرفی می کنیم.

موارد پر اهمیت برای کاشت مو در جلوی سر عبارتند از:

  • طراحی خط رویش متناسب با چهره ی هر فرد
  • چیدمان و کاشت موها به صورت نا منظم درخط رویش جهت ایجاد نمای طبیعی در این قسمت
  • استفاده کردن از گرافت های مو ی حاوی یک و حداکثر دو تار مو برای قسمت جلوی سر
  • استفاده از گرافت هایی که کیفیت خوبی داشته باشند و پس از کاشت مو ریخته نشوند

بهترین روش برای کاشت مو در جلوی سر

روش fut بهترین روش برای کاشت مو در جلوی سر

با توجه به نکاتی که در کاشت مو برای قسمت جلویی سر مهم هستند و موجب بهتر شدن نتیجه ی کاشت مو می شوند، از میان روش های کاشت مویی که امروزه وجود دارد، روش fut بهترین روش برای این کار است. با روش fut امکان استخراج گرافت های یک الی دو تار مویی وجود دارد و همچنین گرافت های مویی که با این متد برداشته می شوند، کیفیت خوبی دارند و احتمال زنده ماندن آن ها پس از کاشت بیشتر است و به همین دلیل نتیجه ای که از کاشت مو انتظار می رود بهتر محقق می شود.

نحوه ی اجرای روش fut

برای کاشت مو به روش fut ابتدا قسمت نواری شکلی از پوست ناحیه ی پشت سر برداشته می شود. این نوار که حاوی فولیکول های موی بسیاری است در زیر میکروسکوپ و به صورت دستی به گرافت های مطلوبی برای کاشت مو تقسیم می شود. گرافت های استخراج شده از این نوار ممکن است حاوی  فولیکول های یک تار مویی یا چند تار مویی باشند. معمولا  گرافت های حاوی یک الی دو تار مو برای  کاشت مو در جلوی سر و خط رویش استفاده می شوند و گرافت های چند تارمویی  در قسمت های عقب تر به پوست سر پیوند زده می شوند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha