مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهبود ضخامت مو بهبود ضخامت مو
23 دسامبر 2018 بدون نظر 556 بازدید

روشهای موثر در تقویت و بهبود ضخامت مو

بسیاری از خانم ها نه تنها به سلامت موهایشان توجه ندارند بلکه دائما از روش هایی برای افزایش زیبایی مو استفاده میکنند که باعث میشود آسیب رسیدن به مو میشود به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روشی موثر برای تقویت و بهبود ضخامت مو بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. بهتر است بدانید استفاده از این روش ها نه تنها باعث افزایش ضخامت مو خواهد شد بلکه به افزایش زیبایی موها هم کمک خواهد کرد به همین دلیل بهتر است حتما آن ها را امتحان کنید.

بهبود ضخامت مو با پی آر پی

برای بهبود ضخامت مو روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با توجه انتظاراتی که از روش های مختلف دارید به انتخاب بهترین مورد بپردازید. به طور کلی در میان روش های زیادی که وجود دارد میتوان به جرات گفت تزریق پی آر پی یکی از بهترین روش هاست چون با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه فولیکول ها را تقویت کرد و شاهد افزایش رشد موها بود.

روشهای موثر در تقویت و بهبود ضخامت مو

بهتر است بدانید پی ار پی نه تنها عوارضی به دنبال نخواهد داشت بلکه باعث جلوگیری از بسیاری از مشکلات پوستی خواهد شد . این روش به هیچ وجه دردناک نخواهد بود چون برای تزریق پی ار پی از سوزن های بسیار نازک استفاده میشود. جالب است بدانید در حال حاضر برای رفع ریزش مو هم از این روش استفاده میشود اما کاربرد اصلی آن برای رفع نازکی موهاست.

مزوتراپی برای افزایش ضخامت مو

برای بهبود ضخامت مو میتوان از روش های مزوتراپی هم استفاده کرد. مزوتراپی هم تا حدی شبیه به روش پی ار پی است اما در این روش به جای تزریق پلاکت از ویتامین ها و داروهای مختلف باری تقویت فولیکول ها استفاده میشود. مزوتراپی روشی کم هزینه است به همین دلیل یکی از بهترین گزینه برای افزایش رشد و ضخامت موها خواهد بود.

برای استفاده از این روش باید حتما به کلینیک های معتبر مراجعه کنید چون انجام مزوتراپی در سالن های زیبایی و مراکز غیر مجاز میتواند مشکلات زیادی به وجود آورد.

بهبود ضخامت مو با روش های سنتی

استفاده از روش های سنتی هم گزینه ی مناسبی برای بهبود ضخامت مو است اما نتایج سریع به دنبال نخواهد داشت و برای اینکه به نتیجه برسید باید حداقل مدت ها از آن استفاده کنید. به علت اینکه در طب سنتی روش های زیادی برای افزایش ضخامت مو وجود دارد در مطالب بعد حتما به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




captcha