مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بعد از کاشت مو پی آر پی بعد از کاشت مو پی آر پی
26 ژانویه 2019 بدون نظر 1213 بازدید

آیا بعد از کاشت مو پی آر پی لازم است؟

پی ار پی هر دو از روش های موثر برای درمان ریزش موی ارثی به شمار میروند و بسیاری از افراد برای درمان ریزش موی خود از این روش ها استفاده میکنند و از اثرات قابل توجهی که هر کدام از این روش ها دارند مطمئن اند اما این سوال که بعد از کاشت مو پی آر پی لازم است یا نه برای افراد زیادی به وجود می اید به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم تا بتوانید انتخاب بهتری برای رفع ریزش موی خود داشته باشید و بتوانید با روش هایی که وجود دارد سریع تر به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

آیا بعد از کاشت مو پی آر پی لازم است؟

در جواب این سوال که آیا بعد از کاشت مو پی آر پی لازم است میتوان به صراحت گفت خیر چون در بسیاری از مواقع افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند بدون استفاده از روش های دیگر شاهد رشد موهای جدید خواهند بود و مشکل خاصی را تجربه نخواهند کرد به همین دلیل اگر تصور میکنید برای دست یابی به نتایج دلخواه باید حتما از روش های پی ار پی استفاده کنید کاملا در اشتباه خواهید بود.

آیا بعد از کاشت مو پی آر پی لازم است؟

البته نمیتوان مزایای فوق العاده روش های پی ار پی را نادیده گرفت چون پی ار پی هم اثرات قابل قبولی دارد و حتی بعد از کاشت مو نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل ممکن است برخی از افراد بتوانند با نظر پزشک خود از آن استفاده کنند. قطعا در این موارد پی ار پی باعث بهبود نتایج کاشت مو خواهد شد که در ادامه به چند مزیت قابل توجه آن خواهیم پرداخت.

مزایای پی ار پی بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو پی آر پی اثرات قابل توجهی خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای استفاده از پی ار پی این است که عوارض کوتاه مدت کاشت مو سریعتر برطرف خواهد شد و علاوه بر این موها رشد بهتری خواهند شد چون پی ار پی باعث از بین رفتن آسیب های وارد شده به فولیکول ها و تقویت آن ها میشود.

استفاده از پی ار پی به جلوگیری از ریزش موهای قبلی بیمار هم کمک قابل توجهی خواهد کرد و علاوه بر این باعث میشود ضخامت موها افزایش پیدا کند و حالت پذیری آن ها بهتر شود.

معایب پی ار پی بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو پی آر پی عوارض و معایب خاصی ندارد به همین دلیل میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. البته باید این موضوع را بدانید که هزینه ی این روش کمی بیشتر از روش های مشابه است به همین دلیل باید قبل از هر چیز بودجه ی خود را با توجه به آن تنظیم کنید تا دچار مشکل نشوید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha