مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بعد از کاشت ابرو بعد از کاشت ابرو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 474 بازدید

دستورالعمل های قبل و بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که میتوان با استفاده آن زیبایی ابرو ها را افزایش داد به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد برای رفع نواقص ابرو ها از این روش استفاده میکنند. برای اینکه با استفاده از روش کاشت ابرو به نتایج دلخواه دست پیدا کنید باید به بهترین متخصصان زیبایی مراجعه نمایید. اما علاوه بر این رعایت دستور العمل های قبل و بعد از کاشت ابرو نیز باعث میشود تا به نتایج مناسبی دست یابید به همین دلیل توصیه میشود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با مراقبت های لازم قبل و بعد از کاشت آشنا شوید.

اهمیت دستور العمل های قبل و بعد از کاشت ابرو

برای اینکه با استفاده از روش های کاشت مو به نتایج مناسب دست یابید باید علاوه بر انتخاب متخصصان با تجربه به نکات قبل و بعد از کاشت ابرو هم توجه داشته باشید چون رعایت نکات قبل از کاشت باعث میشود تا در حین عمل کمتر دچار مشکلات مختلف شوید و شاهد مشکلاتی مانند خونریزی های شدید و … نباشید.

دستورالعمل های قبل و بعد از کاشت ابرو

علاوه بر این با رعایت نکات بعد از کاشت ابرو عوارض احتمالی به حداقل ممکن خواهد رسید و میتوانید در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید در ناحیه ی ابرو باشید. عدم رعایت مراقبت های لازم احتمال عفونت و حتی ریزش ابروهای کاشته شده را بالا خواهد برد به همین دلیل نقشی که بیمار در نتیجه ی عمل خواهد داشت کمتر از نقش متخصصان نخواهد بود.

دستور العمل های قبل از کاشت ابرو

یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از کاشت ابرو به آن توجه داشته باشید قطع مصرف داروهایی مانند آسپیرین و وارفارین است چون مصرف این داروها باعث اختلال در انعقاد خون میشود و احتمال خونریزی های شدید حین عمل کاشت مو و ابرو را بالا میبرد.

علاوه بر این ده روز قبل از کاشت ابرو از استعمال دخانیات، مصرف الکل، قرص های حاوی ویتامین E، داروهایی تقویت ابرو و … باید قطع شود تا بیمار در شرایط بهتری قرار داشته باشد و شاهد بهبود سریع زخم ها بعد از عمل باشیم. در ادامه به مراقبت های بعد از کاشت ابرو هم اشاره خواهیم کرد.

دستورالعمل های بعد از کاشت ابرو

یکی از مهمترین مواردی که بعد از کاشت ابرو باید به آن توجه داشته باشید این است که هنگام شستشوی صورت و ابرو ها فشار زیادی به آن وارد نکنید. علاوه بر این به صورت منظم به  استفاده از کرم های ضد عفونی کننده و سایر داروهایی که متخصصان تجویز میکنند بپردازید تا عوارض احتمالی کاهش پیدا کند. توجه به تغذیه و وضعیت روحی هم در دوران بعد از کاشت مو و ابرو تاثیر زیادی دارد به همین دلیل بعد از کاشت ابرو باید به این موارد اهمیت دهید.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha