مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ابروی طبیعی روش های کاشت ابروی طبیعی
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 708 بازدید

برترین روش های کاشت ابروی طبیعی

با توجه به این که ریزش مو علاوه بر ناحیه های سر در نواحی مختلف بدن هم شیوع پیدا کرده است بنابراین همه افراد نمی توانند ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند. اما نیازی نیست نگران باشید زیرا روش های کاشت ابروی طبیعی امروزه به شکل چشم گیری پیشرفت پیدا کرده است. در این مقاله تلاش کرده ایم تا برخی از روش های کاشت ابروی طبیعی را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

هدف از انجام کاشت ابروی طبیعی چیست؟

امروزه مفهوم زیبایی در ظاهر افراد خلاصه می شود در واقع اگر بخواهیم تعریف درستی از زیبایی داشته باشیم بدین گونه است که اگر هر یک از بخش ها و قسمت های ظاهری یک فرد را کنار هم بگذاریم آن وقت می توانیم بگوییم که ظاهر فرد مورد نظر زیبا می باشد یا خیر …!

یکی  از  مهمترین عناصر زیبایی در فرد می توان به صورت اشاره کرد همچنین اگر بخواهیم به مهمترین عنصر زیبایی صورت اشاره کنیم باید ابرو را نام ببریم. معمولا خانمها بیش از آقایان به ابرو اهمیت می دهند و دوست دارند که همیشه ابرو های کشیده و پر پشتی داشته باشند.

برترین روش های کاشت ابروی طبیعی

طبیعی است که در صورت ریزش و کم پشت شدن ابرو، افراد به دنبال پیدا کردن راه حل های درمان باشند. یکی از پیشرفته ترین روش ها برای درمان ریزش ابرو، کاشت ابروی طبیعی می باشد.

روش های کاشت ابروی طبیعی

روش های کاشت ابروی طبیعی عبارتند از:

روش های زیادی وجود دارد که برای کاشت ابروی طبیعی می توانید از آن استفاده کنید. برخی از این روش ها عبارتند از: روش  FUE، روش FIT و روش SUT. ولی ممکن است این سوال ذهنتان را به خود مشغول کند که در این روش ها چگونه منجر به کاشت ابرو می شوند. در این قسمت به معرفی کاشت ابرو به روش FUE می پردازیم:

این روش را می توان یکی از اولین و برترین روش های کاشت ابروی طبیعی دانست که به دنیای زیبایی معرفی شده است. با ورود این روش به دنیای پزشکی و زیبایی روش های دیگر کاشت مو که عوارض های بسیار زیادی از جمله درد، خونریزی، بخیه و جلسات متعدد را به همراه داشت در زمان کوتاهی به دست فراموشی سپرده شد و پس از گذشت مدتی در هیچ کشوری از آنها استفاده نشد و روش های جدید جایگزین آنها شد.

روش کاشت ابرو FUE دیگر نیازی به برگزاری جلسات متعدد نبوده و برش های وحشتناکی برای برداشت مو زده نمی شود بلکه تنها در یک جلسه و با آناتومی و مهندسی خاصی خطر رویش ابرو و مدل مورد نظر فرد را طراحی و در مدت کوتاهی آن را اجرایی می کنند. از دیگر مزیت هایی که روش FUE دارد این است که انجام این عمل بر روی ابروهای تاتو و یا هاشور شده نیز امکان پذیر است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha