مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نبایدهای کاشت مو نبایدهای کاشت مو
15 اکتبر 2018 بدون نظر 684 بازدید

بایدها و نبایدهای کاشت مو

در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید میتوانید از روش های مختلفی برای درمان آن استفاده کنید. در حال حاضر از میان روش هایی که وجود دارد روش کاشت مو متقاضیان بیشتری دارد چون این روش باعث به وجود آمدن موهایی کاملا طبیعی میشود و افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند به صورت عمری شاهد رفع ریزش مو شوند. برای استفاده از این روش باید به صورت دقیق با آن آشنایی داشته باشید به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به بایدها و نبایدهای کاشت مو بپردازیم.

بایدها و نبایدهای کاشت مو

قبل از استفاده از روش های مختلف پیوند مو باید با باید ها و نباید های کاشت مو آشنایی داشته باشد تا بتوانید از انتخابی که انجام میدهید رضایت کافی داشته باشید.

قبل از استفاده از کاشت مو باید بدانید که این روش در برخی موارد ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل باید برای مواجه شدن با آن آمادگی کافی داشته باشید در غیر اینصورت دچار مشکل میشوید.

بایدها و نبایدهای کاشت مو

مثلا باید این نکته را بدانید که استفاده از روش هایی مانند FUT باعث بر جای ماندن جای زخم و بخیه میشود. معمولا در حال حاضر برای رفع ریزش مو کمتر از این روش ها استفاده میشود اما برخی از بیماران به علت شرایط خاصی که دارند مجبور خواهند بود از این روش ها استفاده کنند که باید در این موارد بتوانید ریسک عوارض احتمالی را بپذیرید.

انتخاب بهترین متخصص کاشت مو

از میان باید ها و نبایدهای کاشت مو باید به انتخاب متخصصان مناسب برای کاشت مو توجه کافی داشته باشید چون در غیر اینصورت به احتمال زیاد به نتایج دلخواه دست پیدا نخواهید کرد و ممکن است عوارض کاشت مو افزایش پیدا کند. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که کاشت مو روشی کاملا تخصصی است و متخصصان بی تجربه نمیتوانند آن را به خوبی انجام دهند.

مراقبت های بعد از کاشت مو

برای اینکه با استفاده از روش های کاشت مو به بهترین نتیجه ی ممکن دست پیدا کنید باید به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه کافی داشته باشید. از میان باید ها و نباید های کاشت مو این موضوع اهمیت زیادی دارد.

بعد از کاشت مو باید حتما به صورت منظم به استفاده از داروهایی که متخصصان تجویز میکنند بپردازید. علاوه بر این باید سعی کنید تا جایی که ممکن است از قرار گیری در نور مستقیم آفتاب بپرهیزید، استعمال دخانیات را تا چند هفته متوقف کنید و به نظافت موها توجه کافی داشته باشید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha