مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بانک مو بانک مو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 827 بازدید

بانک مو چیست؟

بانک مو از اصطلاحاتی است که بسیاری از افراد برای استفاده از روش های کاشت مو با آن مواجه خواهند شد. به علت اینکه در حال حاضر استفاده از روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است تصمیم گرفته ایم تا به معرفی اصطلاحات مختلف آن بپردازیم تا بیماران بتوانند اطلاعات خود را نسبت به روش های مختلف کاشت مو افزایش دهند. آشنا شدن با روش های مختلف کاشت مو باعث میشود تا انتظارات واقعی تر از کاشت مو داشته و از نتایجی که به دست می آید رضایت کافی داشته باشید.

بانک مو چیست؟

از میان اصطلاحات رایجی که بیماران برای استفاده از روش های کاشت مو با آن روبرو میشوند بانک مو یکی از رایج ترین موارد است که بهتر است بیمارانی که قصد دارند از کاشت مو استفاده کنند با آن آشنایی داشته باشند. قبل از اینکه با بانک مو آشنا شوید بهتر است با روش کاشت مو آشنایی بیشتری پیدا کنید.

بانک مو چیست؟

در کاشت مو متخصصان در وهله ی اول به انتخاب فولیکول های مناسب از نواحی مختلف بدن یا پشت سر بیمار میپردازند. فولیکول هایی که انتخاب میشود باید هماهنگی بالا با ناحیه ای که قرار است به آن انتقال پیدا میکنند داشته باشند و بعد از کاشت دچار ریزش نشوند.پ

به این فولیکول ها که متخصصان برای کاشت مو انتخاب میکنند بانک مو گفته میشود که بدون وجود آن پیوند مو برای بیمار غیر ممکن خواهد بود.

بانک موی قوی

شاید بسیاری از افراد این اصطلاح را شنیده باشند که برای پیوند مو به بانک موی قوی نیاز است و افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید حتما بانک موی قوی داشته باشند. در این جا اصطلاح قوی بودن به این معناست که بیمار موهای مناسب برای کاشت مو داشته باشد.

بهتر است بدانید برخی از بیماران ممکن است موهای زیادی در نواحی مختلف بدن خود داشته باشند اما به علت اینکه موها ضعیف هستند متخصصان نتوانند با استفاده از آن ها کاشت مو را انجام دهند. پیوند موهای ضعیف و موهایی که مستعد ریزش هستند باعث میشود تا کاشت مو نتایج مناسبی به دنبال نداشته باشد.

بهترین راه حل برای افرادی که بانک مو مناسب ندارند

متاسفانه افرادی که بانک موی مناسب ندارند نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند چون برای کاشت مو فقط میتوان از موها بدن خود بیمار استفاده کرد.

در مواردی که فرد بانک موی کافی ندارد باید به سراغ روش های دیگر مانند ترمیم مو برود. در روش هایی مانند ترمیم مو متخصصان میتوانند بدون نیاز به بانک مو به رفع کچلی بیمار بپردازند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha