مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن لیزری مو اکستنشن لیزری مو
6 اکتبر 2018 بدون نظر 2053 بازدید

اکستنشن لیزری مو چگونه انجام می شود؟

اکستنشن لیزری مو روشی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم. با توجه به اثراتی که این روش دارد متقاضیان ان روز به روز در حال افزایش است و در طول روز افراد زیادی برای استفاده از این روش به مراکز زیبایی مراجعه میکنند. یکی از مهمترین دلایل این موضوع این است که برای استفاده از روش اکستنشن لیزری مو هیچ محدودیتی وجود ندارد.

اکستنشن لیزری مو چیست؟

در گذشته استفاده از حنا و تخم مرغ نهایت کاری بود که افراد برای افزایش زیبایی موهای خود انجام میدادند اما امروزه همه چیز تا حد زیادی تغییر یافته است و میتوان به راحتی و در کمترین زمان ممکن با استفاده از روش هایی که وجود دارد به افزایش زیبایی موها پرداخت.

برای این کار میتوان به مراکز زیبایی مراجعه کرد. در این مراکز تعداد روش ها انقدر زیاد خواهد بود که در اکثر موارد دچار سردرگمی خواهید شد به همین دلیل باید اطلاعات درستی نسبت به روش های مختلف داشته باشد.

اکستنشن لیزری مو چگونه انجام می شود؟

اکستنشن لیزری مو روشی است که با استفاده از آن میتوان به افزایش زیبایی موها پرداخت. افرادی که قصد دارند در مدت زمانی کوتاه به موهایی بلند دست پیدا کنند یکی از متقاضیان اصلی این روش خواهند بود.

علاوه بر این افرادی که موهای کم پشت دارند نیز متقاضیان اصلی این روش خواهند بود. با توجه به این که در این روش برای پیوند موها از چسب و کلیپس استفاده میشود شاهد عوارض روش های جراحی نخواهیم بود و میتوان به راحتی از آن استفاده کرد. البته این روش دائمی نیست و باید هر از چند گاه برای ترمیم آن به مراکز زیبایی مراجعه کنید.

اکستنشن لیزری مو چگونه انجام میشود؟

برای اکستنشن لیزری مو از روش های مختلفی استفاده میشود که این موضوع به مهارت و ترفند های اکستنشن کاران بستگی دارد. اما به طور کلی برای اکستنشن در مرحله ی اول موهای فرد به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد و با استفاده از آن طبیعی ترین موها انتخاب میشود.

بعد از آن با استفاده از کراتینه های طبیعی هم رنگ مو چسباندن موها آغاز میشود و موها با حرارت دستگاه روی سر فیکس میشوند. معمولا بعد از ۳ الی ۵ ماه باید برای ترمیم مو به مراکز زیبایی مراجعه کرد.

اکستنشن لیزری مو چه عوارضی دارد؟

عوارض اکستنشن لیزری مو به شرح زیر می باشد:

به دلیل این که در اکستنشن لیزری مو از جراحی و برش استفاده نمیشود در اکثر موارد عارضه ی خاصی برای بیماران به وجود نخواهد آمد و میتوان بدون هیچگونه نگرانی از این روش استفاده نمود.

اما باید توجه داشته باشید استفاده از این روش در مراکز غیر مجاز میتواند برایتان مشکل ساز باشد چون در این مراکز معمولا برای پیوند مو از مواد غیر استاندارد استفاده خواهد شد.

[تعداد: 3   میانگین: 2.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha