مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متدهای ترمیم مو متدهای ترمیم مو
11 سپتامبر 2018 بدون نظر 729 بازدید

انواع متدهای ترمیم مو

موها در اثر مواردی از قبیل در معرض عوامل محیطی نامساعد قرار گرفتن، برخی از بیماری  ها و یا به دلایل ارثی و ژنتیکی دچار مشکلاتی مختلفی می شوند که ریزش مو از جمله مهم ترین آن ها می باشد. ریزش مو افراد زیادی را درگیر خود کرده است، اما خوشبختانه راه حل های متنوعی برای رفع آن وجود  دارد. در این مطلب متدهای ترمیم مو که برای رفع ریزش مو و طاسی می توانند بسیار کمک کننده باشند را بیان می کنیم.

ترمیم مو چیست؟

ترمیم مو روشی برای رفع و در واقع پوشاندن نواحی کم مو یا بدون موی سر با کمک موهایی غیر از موهای فرد و بدون نیاز به جراحی می باشد. در این روش نیاز به بانک موی خود فرد نمی باشد.

متدهای ترمیم مو

ترمیم مو از طریق متدهای مختلفی امکان پذیر است و هر برای هر شخص بنا به وضعیت موها و پوست سر او و همچنین نیاز ها و خواسته هایی دارد، روش خاصی می تواند مناسب باشد. تنوع جنس موهای مورد استفاده در ترمیم مو و بیسی که برای کاشت موها به کار می رود، باعث شده که ترمیم موهای مختلفی وجود داشته باشد. چیز دیگری که ترمیم موها را از هم متمایز می کند، روش اتصال آن ها به سر می باشد.

انواع متدهای ترمیم مو

رایج ترین متدهای اتصال ترمیم به سر عبارتند از: استفاده از کراتین گیاهی یا چسب مو جهت چسباندن ترمیم مو به پوست سر، استفاده از کلیپس یا گیره هایی که موجب اتصال ترمیم مو می شوند و استفاده از نوار های مخصوص اتصال ترمیم مو.

چه روشی جهت اتصال ترمیمی مو محبوب تر است؟

اغلب افراد استفاده از کراتین گیاهی و یا نوار های مخصوص را به استفاده از کلیپس ترجیح می دهند، زیرا این دو روش اتصال مطمئن تری ایجاد می کنند و جلوه ی طبیعی تری دارند.

کاندیدای مناسب برای متدهای ترمیم مو

متدهای ترمیم مو معمولا شرایط خاصی نیاز ندارند و بسیاری از کسانی که شرایط لازم جهت کاشت موی طبیعی را ندارند، می توانند از ترمیم مو استفاده کنند. البته بهتر است برای انجام ترمیم مو به مراکز معتبر مراجعه نمود تا پزشک ترمیم مو بر اساس وضعیتی که موهای طبیعی و پوست سر هر فرد، مناسب ترین روش جهت ترمیم مو را انتخاب کند و ترمیم موی مورد نظر را به شکل حرفه ای و با کیفیت مطلوبی به مراجعه کننده ی خود ارائه نماید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha