مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های تقویت مو روش های تقویت مو
17 اکتبر 2018 بدون نظر 853 بازدید

انواع روش های تقویت مو

موهای سر جزء حساس ترین نقاط بدن به شمار میروند به همین دلیل در صورتی که به آن ها توجه کافی نداشته باشید قطعا دچار مشکلات مختلف خواهند شد. بهترین راه برای جلوگیری از آسیب های مختلف این است که به صورت مستمر به تقویت موهایتان بپردازید. تقویت موها کار چندان سختی نیست و با راهکارهایی که وجود دارد میتوانید با کمترین هزینه به این کار بپردازید. ما هم در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش های تقویت مو بپردازیم پس برای تقویت موها این مطلب را مطالعه کنید.

بهترین روش های تقویت مو

بهترین روش های تقویت مو روش هایی خواهند بود که با استفاده از آن ها دچار عوارض مختلف نشوید. به همین دلیل در حال حاضر از میان بهترین روش ها میتوان به روش prp و لیزر تراپی اشاره کرد.

استفاده از این روش ها باعث میشود تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برسید. این روش ها در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهند داشت اما باید برای استفاده از آن ها حتما به پزشک مراجعه کنید.

انواع روش های تقویت مو

در صورتی که به دلایل مختلف امکان مراجعه به کلینیک های زیبایی برایتان فراهم نیست بهتر از داروهای گیاهی استفاده کنید. به دلیل اینکه دارهای گیاهی عارضه ای به دنبال نخواهند داشت میتوان بدون کوچکترین مشکل از آن ها استفاده نمود. فقط باید توجه داشته باشید که داروهای گیاهی فقط در صورتی نتیجه بخش خواهند بود که دچار ریزش موی شدید نشده باشید.

تقویت مو با پی ار پی

از میان روش های تقویت مو روش پی ار پی جزء روش هایی است که متقاضیان زیادی دارد و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای تقویت موهای خود از این روش استفاده کنند. چون استفاده از این روش در اکثر موارد نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت و باعث افزایش رشد و ضخامت موها میشود.

در این روش متخصصان با استفاده از بی حسی موضعی ماده ی پی ار پی را به نقاط مختلف سر تزریق میکنند. این کار با استفاده از سوزن های نازک انجام میشود به همین دلیل مشکل خاصی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

تقویت مو با روش لیزر تراپی

برای تقویت مو میتوان از روش لیزر تراپی استفاده نمود. استفاده از لیزر تراپی باعث میشود تا فولیکول های مو تحریک شوند و به دنبال آن شاهد افزایش رشد و ضخامت موها باشید. برای استفاده از این روش میتوانید به متخصصان زیبایی مراجعه کنید اما علاوه بر این تهیه ی دستگاه های لیزر تراپی مانند کلاه های لیزری هم نتیجه بخش خواهد بود.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha