مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بانک مو بانک مو
26 آگوست 2018 بدون نظر 874 بازدید

کاشت مو برای افراد بدون بانک مو چگونه انجام می شود؟

همانگونه که می دانید یکی از اصلی ترین شروط  لازم برای اینکه کاشت مو صورت گیرد، وجود بانک مو است که جراح کاشت مو بتواند گرافت موهای مورد نیاز برای کاشت مو را از آن جا برداشت کند، اما اگر چنین ذخیره مویی در فرد وجود نداشته باشد، چه خواهد شد؟

تمامی روش های کاشت مو متکی به بانک مو هستند

در حال حاضر تمامی روش های کاشت مویی که رواج دارند، وابسته به وجود گرافت های مویی در خود فرد است که بتوان از آن ها برای پیوند یا کاشت مو استفاده نمود. ناحیه پشت سر و پشت گوش ها رایج ترین منطقه برای برداشت فولیکول های موی پیوندی است،

کاشت مو برای افراد بدون بانک مو چگونه انجام می شود؟

همچنین گاهی اوقات از دیگر قسمت های بدن نیز برداشت مو انجام می شود. بنابراین زمانی که یک شخص  ذخیره موی مناسبی جهت برداشت گرافت موهای مورد نیاز برای کاشت مو نداشته باشد، کاشت مو برای او امکان پذیر نخواهد بود.

امروزه محققان زیادی در حال انجام تحقیق و بررسی روش هایی برای کاشت مو هستند که وابستگی به وجود ذخیره مو جهت کاشت مو را کمتر کند ولی هنوز زمان زیادی باقی است که این روش ها کاربردی شود و مردم بتوانند از آن ها استفاده کنند. کاربرد سلول های بنیادی در کاشت مو  نیز از جمله روش هایی است که هنوز در حال طی کردن  مراحل آزمایشی است.

ترمیم مو به روش HRT روشی که به کاشت موی بدون بانک مو شهرت دارد

تبلیغات زیادی وجود دارد که در آن ها از عبارت کاشت مو بدون نیاز به بانک مو استفاده می شود، کاشت مو به روش HRT هم یکی از این موارد است. روش HRT  در حقیقت یک روش ترمیم مو است و جزء روش های کاشت موی طبیعی قرار نمی گیرد. در این روش از موهای طبیعی که فولیکول زنده ای ندارند و متعلق به خود فرد نیستند برای ترمیم نقاط کم مو و طاس سر استفاده می شود که با کمک تکنیک های خاصی به صورت مطمئن و پایداری به پوست سر متصل می شوند . این نوع ترمیم مو جلوه ای طبیعی دارند به همین دلیل خیلی اوقات به نظر می رسد که فرد کاشت مو انجام داده است.

[تعداد: 5   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha