مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با بانک موی ضعیف کاشت مو با بانک موی ضعیف
3 اکتبر 2018 بدون نظر 1742 بازدید

آیا قابلیت انجام کاشت مو با بانک موی ضعیف وجود دارد؟

در برخی از موارد ممکن است به علت اینکه شرایط کافی ندارید از انجام کاشت مو منع شوید. در ادامه به قابلیت کاشت مو با بانک موی ضعیف خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

درمان ریزش موی سر با کاشت مو

امروزه بسیار از افراد برای رفع ریزش موهای خود از متخصصان زیبایی درخواست میکنند که برای رفع مشکلشان از کاشت مو استفاده شود چون کاشت مو تقریبا تنها روشی است که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن به درمان قطعی ریزش مو پرداخت.

جالب است بدانید افرادی که از این روش استفاده میکنند اکثرا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا خواهند کرد و از نتیجه عمل کاملا راضی خواهند بود. البته نباید اینطور برداشت کنید که درمان همه ی ریزش موها کاشت مو است چون ممکن است ریزش مو به دلایلی رخ داده باشد که بتوان آن را به راحتی و با استفاده از چند داروی خوراکی و یا موضعی به راحتی درمان نمود. قبل از تصمیم گیری در مورد درمان بهتر است با یک پزشک متخصص مو مشورت نمایید.

آیا قابلیت انجام کاشت مو با بانک موی ضعیف وجود دارد؟

آیا قابلیت کاشت مو با بانک موی ضعیف وجود دارد؟

در گذشته افرادی که در قسمت پشت سرشان بانک موی کافی وجود نداشت مجبور میشدند برای درمان ریزش موهای خود به سراغ روش های موقت بروند و از انجام کاشت مو به صورت کامل منع میشدند.

اما امروزه با استفاده از روش هایی که وجود دارد میتوان به راحتی به کاشت مو با بانک موی ضعیف پرداخت. متخصصان زیبایی با توجه به بانک مویی که فرد دارد بهترین روش کاشت مو را انتخاب میکنند تا احتمال اسیب به فولیکول ها در حین استخراج کاهش پیدا کند.

بهترین روش برای کاشت مو با بانک موی ضعیف چیست؟

برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان با استفاده از آن به درمان ریزش مو افراد میپردازند.برای کاشت مو با بانک موی ضعیف معمولا از روش FIT استفاده میشود

چون در این روش فولیکول ها با دقت تمام خارج میشوند به همین دلیل احتمال اسیب به آن ها کاهش میابد و میتوان شاهد افزایش قابل توجه فولیکول های سالم بود.بهتر است بدانید در این روش از جراحی استفاده نمیشود به همین دلیل دچار مشکلات مختلف و کاهش زیبایی نخواهید شد.

کاشت مو با بانک موی ضعیف با روش BHT چگونه است؟

برای کاشت مو با بانک موی ضعیف میتوان از روش BHT هم استفاده نمود.در حال حاضر این روش یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید با استفاده از آن به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید.

این روش برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که در قسمت پشت سر خود بانک موی کافی ندارند.در کاشت مو به روش BHT متخصصان برای کاشت مو از فولیکول های بدن بیمار استفاده میکنند.

[تعداد: 8   میانگین: 3.4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha