مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بیماران کاشت مو بیماران کاشت مو
10 سپتامبر 2018 بدون نظر 736 بازدید

انتظاراتی که بیماران کاشت مو و ترمیم مو باید از پزشک داشته باشند

گاهی اوقات دیده می شود که برخی افراد جهت انجام کاشت مو یا ترمیم مو به پزشک متخصص مو مراجعه می کنند اما از پزشکی که به آن مراجعه کرده اند، راضی نیستند. علت بروز این نارضایتی یا برخورد نامناسب و کوتاهی پزشک است و یا اینکه بیماران کاشت مو و ترمیم مو انتظاراتی غیر منطقی از پزشک دارند.

بیماران کاشت مو و ترمیم مو چه انتظاراتی از پزشک خود می توانند داشته باشند؟

افرادی که برای رفع ریزش موی خود به پزشک مراجعه می کنند معمولا کسانی هستند که از این مسئله احساس ناراحتی می کنند؛ هر چند که وجود چند تار مو از نظر برخی ممکن است خیلی اهمیت نداشته باشد، اما پزشک باید احساس این افراد را درک کند و وقت کافی برای معاینه و بررسی وضعیت آن ها و همچنین گوش دادن به حرف هایشان اختصاص دهد. از دیگر انتظارات به جای بیماران کاشت مو و ترمیم مو این است که پزشک مشاوره ی صادقانه ای با آن ها داشته باشد و برای درمان آن ها کوتاهی نکند.

انتظاراتی که بیماران کاشت مو و ترمیم مو باید از پزشک داشته باشند

انتظارات غیر منطقی برخی از بیماران کاشت مو و ترمیم مو

در بعضی مواقع پزشک متخصص بر اساس مصلحت اندیشی که برای بیمار می کند، ممکن است او را از انجام برخی درمان ها منع نماید؛ به عنوان برای کسی که دچار بیماری مزمن پوستی می باشد کاشت مو انجام ندهد، در چنین مواردی اگر بیمار برای انجام روش درمانی مورد نظر اصرار ورزد، انتظار بی جایی از پزشک داشته است.

همان گونه که می دانید روش های کاشت مو برای تمامی افراد نتیجه ی دلخواه آن ها را نمی تواند داشته باشد و این مسئله تا حد زیادی به شرایط خود فرد از جمله شرایط بانک موی او بر می گردد. در چنین شرایطی هم چنانچه بیمار خواسته ای مانند کاشت موی پر تراکم داشته باشد، انتظار بی جایی است.

نتیجه ی داشتن انتظارات غیر منطقی از پزشک

داشتن انتظارات غیر منطقی و غیر واقع بینانه از پزشک متخصص مو موجب می شود که فرد بیمار هیچ گاه از عمل کاشت مو و یا ترمیم مویی که انجام می دهد راضی نباشد و یا پزشک را وادار به انجام درمان هایی کند که برای وی سودی ندارد. برای اینکه شما دچار چنین وضعیتی نشوید بهتر است قبل از اقدام برای روش های درمانی کاشت مو و ترمیم مو، آگاهی خود را در مورد میزان ثر بخشی روش های نام برده بالاتر ببرید. در این مورد می توانید سوالاتی از پزشک متخصصی که به آن مراجعه می کنید، داشته باشید.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha