مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پزشک ترمیم مو پزشک ترمیم مو
12 سپتامبر 2018 بدون نظر 745 بازدید

چگونه یک پزشک ترمیم مو و پیوند مو انتخاب کنیم؟

برای اینکه از روش هایی مانند ترمیم مو و پیوند مو بهترین نتیجه ی ممکن را بگیرید، بسیار مهم است که در انتخاب پزشک ترمیم مو و پیوند مو دقت زیادی داشته باشید. باید بدانید که میزان مهارت، تجربه و سطح زیبایی شناسی پزشکان متخصص در زمینه ی مو ممکن است بسیار متفاوت باشد؛ بنابراین برای انجام روش های ترمیم و پیوند مو بهتر است که از ابتدا درست عمل کنید و پزشک مناسبی انتخاب نمایید.

مدرک تخصصی پزشک برای ترمیم مو و پیوند مو

اولین چیزی که در انتخاب پزشک مناسب جهت ترمیم و پیوند مو اهمیت دارد، این است که او مدرک تخصصی در زمینه ی پوست، مو و زیبایی داشته باشد.

تکینیک های که پزشک ترمیم مو و پیوند مو انجام می دهد

پزشکانی که فقط بر تکنیک های خاصی تکیه می کنند، نمی توانند تمامی مراجعه کنندگان خود را راضی کنند. زیرا افراد مختلف شرایط گوناگونی دارند و برای هر کدام از آن ها بر اساس شرایطی که دارند ممکن است تکنیک های خاصی مناسب باشد .

چگونه یک پزشک ترمیم مو و پیوند مو انتخاب کنیم؟

البته گاهی اوقات مواردی هستند که به نظر می رسد مراجعه به پزشکی که در زمینه خاصی تخصص دارد، نتیجه ی بهتری داشته باشد. به عنوان مثال چنانچه خانمی متقاضی پیوند مو است بهتر است به پزشک پیوند مویی مراجعه کند که در زمینه پیوند مو برای خانم ها فعالیت بیشتری دارد.

نظر مراجعه کنندگان قبلی پزشک ترمیم مو و پیوند مو چیست؟

صحبت کردن با کسانی که تجربه ی ترمیم مو یا پیوند مو نزد پزشکان مورد نظر شما را دارند و آگاهی یافتن از نظرات آن ها و همچنین میزان رضایتی که از ترمیم مو یا پیوند موی خود دارند، می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند. اما توجه داشته باشید که نبایستی فقط به نظرات دیگران اتکا نمود چرا که سلیقه ی شخصی افراد در گفته های آن ها می تواند تاثیر گذار باشد. راه حل دیگری برای پی بردن به سابقه ی پزشک دیدن تصاویر قبل و بعد مراجعه کنندگان سابق هر پزشک ترمیم مو یا پیوند مو می باشد.

روش هایی برای ارزیابی پزشک پیوند مو حین انجام مشاوره و ویزیت اولیه

از پزشک خود بپرسید که برای چند درصد از مراجعه کنندگان عمل پیوند مو را توصیه می کند. چنانچه پزشک مورد نظر روش هایی مانند پیوند مو را برای درصد زیادی از مراجعه کنندگان خود توصیه می کند، در این جا باید درنگ نمود. زیرا بسیاری از افراد ممکن است بنا به دلایلی از قبیل سن کم و یا جنسیت کاندید مناسبی برا پیوند مو به شمار نیایند. اطمینان حاصل کنید که پزشک معاینه کاملی از شما دارد و  به مواردی نظیر سنجش تراکم موهای ناحیه بانک مو، وضعیت و الگوی ریزش مو، وضعیت پوست سر، پرسیدن سوالاتی در مورد سوابق بیماری هایی که داشته اید و … اهمیت دهد.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha