مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی قابل رشد کاشت موی قابل رشد
2 اکتبر 2018 بدون نظر 492 بازدید

آیا کاشت موی قابل رشد امکان پذیر است؟

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی و به خصوص در زمینه زیبایی به وجود آمده است پزشکان می توانند به راحتی با کاشت موی قابل رشد این امکان را به شما بدهند که از موهایی طبیعی برخوردار شوید و هیچ یک از اطرافیانتان متوجه عمل کاشت موی شما نشوند. اما ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که آیا کاشت موی قابل رشد امکان پذیر است؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.

کاشت مو در آقایان

کاشت مو یکی از موضوعاتی است که وقتی افراد به خصوص آقایان با مشکل ریزش مو مواجه می شوند به دنبال آن می روند. در واقع خانم خیلی راحت تر از آقایان می توانند با مشکل ریزش مو کنار بیایند و معمولاً برای پنهان کردن آن از کلاه‌گیس، بافت و موارد مانند آن استفاده می‌شود.

ولی در آقایان این امکان وجود ندارد و بیمار پس از مواجه شدن با این مشکل به شدن احساس خجالت و ناراحتی به خاطر شرایط خود پیدا می کند. کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که می توان این مشکل را برطرف کرد.

آیا کاشت موی قابل رشد امکان پذیر است؟

امکان کاشت موی قابل رشد

اگر بخواهیم به این سوال که آیا کاشت موی قابل رشد امکان پذیر است و رشد مو در کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؛ پاسخ دهیم باید در جواب بگوییم که امروزه برای کاشت مو یکی از اصلی ترین مسائلی که مورد برررسی قرار می گیرد اطلاع از قوی بودن بانک موی بیماران می باشد.

اگر شما جزء آن دسته از افرادی می باشید که دچار ریزش مو شده اید ولی از بانک موی قوی و ضخیمی برخوردار هستید باید به شما بگوییم که شما کاندیدای بسیار خوبی برای انجام عمل کاشت موی قابل رشد می باشید.

زیرا پزشکان در حین عمل گرافت هایی را از بانک موی شما برداشته و پس از ایجاد تغییراتی روی آنها، در ناحیه مورد نظر می کارند. در واقع ویژگی های این موها همانند سایر موهای موجود بر روی سر شما می باشد و رفتاری که با بقیه موها انجام می شود نیز می توانید با این موها داشته باشید.

همچنین از دیگر مزایای کاشت موی قابل رشد می توان به این موضوع اشاره کرد بعد از ماه سوم عمل کاشت می توانید آنها را رنگ یا فر کنید و حتی در برخی از آقایان به دلیل رشد زیاد اقدام به کوتاه کردن آن می کنند و نیازی نیست که نگران باشید زیرا این موها قابلیت رشد دوباره را دارند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha