مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

افزایش مقاومت موهای ابرو افزایش مقاومت موهای ابرو
5 فوریه 2019 بدون نظر 507 بازدید

افزایش مقاومت موهای ابرو با روشهای طبیعی

در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش های طبیعی برای افزایش مقاومت موهای ابرو بپردازیم چون متاسفانه بسیاری از افراد با این روش ها آشنایی کافی ندارند و همین باعث میشود دچار ریزش ابرو شوند و ابروهایشان تراکم مناسبی نداشته باشد. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع افرادی که به افزایش زیبایی ابروهای خود میپردازند به اعتماد به نفس بیشتری دست پیدا میکنند چون ظاهر ابروها نقش زیادی در زیبایی انسان خواهد داشت به همین دلیل نباید به راحتی از کنار آن عبور کرد.

مواد طبیعی برای افزایش مقاومت موهای ابرو

برای افزایش مقاومت موهای ابرو بهتر است تا جایی که امکان دارد از مواد طبیعی استفاده کنید چون این کار باعث میشود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسید و حتی مجبور نباشید هزینه زیادی پرداخت کنید.

افزایش مقاومت موهای ابرو با آب پیاز

برای افزایش مقاومت موهای ابرو داروهای طبیعی زیادی وجود دارند که به جرات میتوان گفت یکی از بهترین آنها پیاز است. استفاده از پیاز در بسیاری از مواقع نتایج بسیار سریع خواهد داشت.

افزایش مقاومت موهای ابرو با روشهای طبیعی

برای افزایش مقاومت موهای ابرو با استفاده از پیاز کافی است تا آب یک عدد از آن را جدا کنید و ابروهایتان را به صورت روزانه ماساژ دهید. اینکار باعث میشود تا ویتامین های مختلفی که در پیاز وجود دارد به صورت مستقیم در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و بدین طریق رشد موها افزایش پیدا کند. بهتر است بدانید پیاز دارای ماده گوگرد است به همین دلیل باعث تحریک ریشه مو نیز خواهد شد.

شیر برای افزایش مقاومت موهای ابرو

برای افزایش مقاومت موهای ابرو میتوانید از شیر هم استفاده کنید. همانطور که میدانید شیر دارای مقادیر زیادی از پروتئین است و پروتئین نقش زیادی در رشد موهای سر، ابرو و … دارد به همین دلیل افرادی که از شیر استفاده میکنند به موهایی پرپشت و خوش حالت تر دست پیدا خواهند کرد و میتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع ریزش ابروی خود نیاز باشند.

برای استفاده از شیر پیشنهاد میکنیم آن را با مقداری دارچین نیز ترکیب کنید. بعد از آن باید یک عدد پنبه را به محلول بدست آمده آغشته کنید و ابروهایتان را به خوبی با آن ماساژ دهید.

افزایش مقاومت موهای ابرو با بذر شنبلیله

برای افزایش مقاومت موهای ابرو میتوانید بذر شنبلیله را هم امتحان کنید. بذر شنبلیله اثرات فوق العاده ای دارد تا جایی که حتی برای درمان ریزش موی ارثی هم از آن استفاده میشود. برای تهیه ی ماسک شنبلیله باید یک قاشق غذاخوری از بذر آن را به خوبی له کنید و بعد از اینکه با روغن های گیاهی ترکیب کردید بر روی ابروهایتان قرار دهید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha