مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

افزایش سلامت مو افزایش سلامت مو
5 فوریه 2019 بدون نظر 377 بازدید

برای افزایش سلامت مو این دستورالعمل ها را انجام دهید

با رعایت دستور العمل هایی که در این مطلب به آن می پردازیم میتوانید تا حد زیادی به افزایش سلامت مو بپردازید. این کار باعث میشود تا کمتر شاهد ریزش مو و کاهش رشد آن ها باشید. متاسفانه یکی از دلایل ریزش مو عدم آشنایی با مراقبت های لازم که متخصصان توصیه میکنند می باشد به همین دلیل برای اینکه از زیبایی و سلامت موهایتان رضایت کافی داشته باشید باید حتما به مراقبت از آن ها بیشتر اهمیت دهید. مراجعه ی دوره ای به متخصصان پوست و مو یکی از راهکارهای مناسب برای اینکار میباشد.

افزایش سلامت مو با روغن کنجد

اگر تصور میکنید برای افزایش سلامت مو باید حتما از محصولاتی که در داروخانه ها به فروش میرسد استفاده نمود بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در بسیاری از مواقع افرادی که از روش های طبیعی استفاده میکنند به نتایج بهتری دست پیدا خواهند کرد. برای استفاده از داروهای گیاهی بهتر است قبل از هر چیز با آنها آشنایی کافی پیدا کنید تا بتوانید به نتایج دلخواه دست یابید.

برای افزایش سلامت مو این دستورالعمل ها را انجام دهید

روغن کنجد از بهترین داروهای گیاهی برای افزایش سلامت موها میباشد. این روغن مفید دارای مقادیر زیادی از ویتامین ها  و مواد معدنی مختلف میباشد به همین دلیل استفاده از آن مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت. برای استفاده از روغن کنجد باید قبل از هر چیز موهایتان را بشویید. بعد از آن میتوانید نوک انگشتان تان را با روغن کند چرب کنید و موهایتان را به آرامی ماساژ دهید.

سرکه سیب برای افزایش سلامت مو

هیچ چیز به اندازه ی سرکه سیب برای افزایش سلامت مو موثر نخواهد بود چون استفاده از سرکه ی سیب باعث میشود تا سر به صورت کامل ضد عفونی شود به همین دلیل افرادی که  از سرکه ی سیب استفاده میکنند کمتر دچار بیماری های عفونی مربوط به سر خواهند شد و موهایشان کمتر دچار ریزش میشود.

برای استفاده از سرکه ی سیب باید حتما از طبیعی بودن آن اطمینان حاصل کنید چون افرادی که از نوع غیر طبیعی استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست پیدا نخواهند کرد.

افزایش سلامت مو با روغن کرچک

برای افزایش سلامت مو روغن کرچک هم گزینه ی مناسبی خواهد بود چون روغن کرچک باعث تقویت ریشه مو و رفع آسیب های مربوط به ساقه ی آن میشود. از روغن کرچک حتی میتوان برای رفع ریزش ابرو و مژه ها هم استفاده نمود. بهترین زمان استفاده از این روغن طبیعی قبل از استحمام می باشد چون میتوانید بلافاصله به شستشوی موهایتان بپردازید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha