مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد ابرو رشد ابرو
17 اکتبر 2018 بدون نظر 762 بازدید

افزایش رشد ابرو با روش های خانگی و طبیعی

استفاده از روش های خانگی و طبیعی یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش زیبایی است چون استفاده از این روش ها باعث میشود تا فرد در بلند مدت به نتایج قابل توجهی دست پیدا کند. افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند از این موضوع اطمینان داشته باشند که به هیچ وجه دچار عوارض خطرناک نخواهند شد و میتوانند به صورت دائمی از روش های خانگی استفاده کنند. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به روش های مناسب برای رشد ابرو ها بپردازیم پس با ما همراه باشید.

افزایش رشد ابرو با روغن نارگیل

برای افزایش رشد ابرو و درمان کم پشتی ابرو میتوانید از روغن نارگیل استفاده کنید. روغن نارگیل باعث میشود تا فولیکول هایی که در ابرو وجود دارد تقویت شود و رشد ابروها در مدت زمانی بسیار کوتاه افزایش پیدا کند.

برای استفاده از روغن نارگیل باید هر شب قبل از خواب ابروهایتان را به خوبی با روغن نارگیل آغشته کنید و اجازه دهید تمام طول شب روی ابروهایتان باقی بماند. صبح روز بعد میتوانید به شستشوی ابروها بپردازید.

افزایش رشد ابرو با روش های خانگی و طبیعی

برای این که به نتایج بهتر دست پیدا کنید میتوان به همراه روغن نارگیل از آب لیمو هم استفاده کنید اما باید حتما توجه داشته باشید که برای تقویت ابروها باید حتما از آب لیموی طبیعی استفاده شود در غیر اینصورت ممکن است شاهد ریزش ابروها هم باشید. ترکیب روغن نارگیل و آب لیموی تازه یکی از بهترین دارویی هایی است که میتوانید برای تقویت ابروها استفاده نمایید.

افزایش رشد ابرو با روغن زیتون

روغن زیتون خواص فوق العاده ای دارد به همین دلیل در طب سنتی به کرات از آن استفاده میشود. استفاده از روغن زیتون به صورت موضعی باعث برطرف شدن بسیاری از بیماری های پوست و مو خواهد شد به همین دلیل استفاده از آن برای ابرو هم نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت.

برای استفاده از روغن زیتون میتوانید از شب قبل ابروهایتان را با آن ماساژ دهید و اجازه دهید تا صبح باقی بماند. علاوه بر این میتوانید قبل از استحمام هم ابروهایتان را با روغن زیتون ماساژ دهید. بهتر است بدانید برای تقویت موهای سر هم میتوان از روغن زیتون استفاده نمود.

افزایش رشد ابرو با شیر کم چرب

استفاده از شیر کم چرب برای تقویت ابروها نتایج قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل اگر ابروها کم پشت دارید بهتر است برای افزایش رشد آن از شیر ترجیحا کم چرب استفاده کنید.

برای استفاده از نتایج قابل توجه شیر کافی است اجازه دهید تا به مدت یک ربع روی ابروهایتان باقی بماند. افرادی که برای رشد ابرو از شیر استفاده میکنند در بلند مدت به نتایج قابل قبولی دست خواهند یافت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha