مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو پشت سر کاشت مو پشت سر
7 جولای 2018 بدون نظر 1948 بازدید

افزایش تراکم مو با کاشت مو پشت سر

مردانی که به دلیل طاسی ناشی از هورمون مردانه یا طاسی ارثی  دچار ریزش مو شده و موهای نواحی جلو، وسط و یا هر دو  این نواحی دچار کم مویی شدید شده‌اند، با کمک کاشت مو پشت سر می‌توانند، تراکم موهای ناحیه جلو و وسط سر خود را بهبود بخشند.

طاسی ناشی از هورمون مردانه چگونه است؟

این نوع از طاسی به دلیل حساسیت  فولیکول‌های مو به هورمون مردانه‌ی دی هیدرو تستسترون رخ می‌دهد. این نوع از طاسی اختصاص به مردان ندارد، بلکه ممکن است زنان نیز دچار آن شوند، منتهی الگوی ریزش مو در مردان و زنان متفاوت است زیرا الگوی پراکندگی موهای حساس به هورمون دی هیدرو تستسترون در آن‌ها متفاوت است. الگوی ریزش موی مردانه معمولاً به صورت نواری است که از جلوی سر و وسط سر شروع می‌شود و  ممکن است آنقدر ادامه پیدا کند که این دو ناحیه ریزش مو به هم متصل شوند و فقط ناحیه نعلی شکلی از موها در قسمت پشت سر و اطراف گوش‌ها باقی بماند.

کاشت مو پشت سر راهی برای افزایش تراکم مو

موهای پشت سر مردان غالباً به هورمون دی هیدرو تستسترون حساسیت ندارد به همین دلیل دچار ریزش نمی‌شوند. بر همین اساس است که افزایش تراکم موهای ناحیه جلوی سر که در اثر طاسی مردانه و ارثی دچار کم مویی های شدیدی شده‌اند  با کاشت موی پشت سر امکان پذیر است و موهای پشت سر به عنوان نوعی بانک مو محسوب می‌شوند.

افزایش تراکم مو با کاشت مو پشت سر

روش‌های برداشت گرافت مو

روش‌های برداشت گرافت مو به شرح زیر می‌باشد:

در تکنیک‌های مختلف کاشت مو از روش‌های مختلفی برای برداشت گرافت مو از پشت سر استفاده می‌شود. سنتی‌ترین روش برداشت، روش برداشت نواری از پوست حاوی مو از این ناحیه می‌باشد که گاهی اوقات ممکن است اسکار خطی شکلی را در پشت سر به جا گذارد، یکی دیگر از روش‌ها برداشت گرافت های مو  به وسیله پانچ است، در این روش گرافت های مو به صورت مجزا و پراکنده برداشته می‌شوند و معمولاً خونریزی کمتری نسبت به روش نواری ایجاد می‌کند. البته به جا ماندن اسکارهای حلقوی شکل در این روش نیز دور از انتظار نیست.

محدودیت‌های کاشت مو پشت سر

هر چند که گفته می‌شود با کم شدن ۵۰ درصد از موها تراکم موها از لحاظ ظاهری فرق چندانی نمی‌کند اما به هر حال بانک موی پشت سر هر شخصی محدودیت‌هایی دارد بنابراین بایستی انتظارات واقع بینانه‎ای داشت زیرا برداشت بیش از حد موهای این ناحیه مشکلات پوست و موی جدیدی برای فرد ایجاد می‌کند.

[تعداد: 4   میانگین: 2.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha