مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شرایط کاشت ابرو شرایط کاشت ابرو
28 جولای 2018 بدون نظر 1006 بازدید

چه افرادی واجد شرایط کاشت ابرو و مژه هستند؟

ابروها نقش مهمی در زیبایی افراد دارند، برخی افراد به‌صورت ژنتیکی ابروهای کم‌پشت و نازکی دارند، برخی افراد هم قسمتی از ابروی خود را براثر زخم شدن و یا سوختن آن ناحیه از دست داده‌اند، ابروهای برخی از بانوان هم بر اثر زیاد برداشته شدن، دیگر رشد نمی‌کنند. این افراد واجد شرایط کاشت ابرو هستند و می‌توانند با کاشت ابرو زیبایی اولیه خود را به دست آورند.

افراد واجد شرایط کاشت ابرو و مژه

مژه‌ها، چشم‌ها را زیباتر نشان داده و از آن‌ها در برابر نور و گرد و غبار محافظت می‌کنند، از طرفی ابروها نیز تأثیر به سزایی در زیبایی چشم‌ها و صورت افراد دارند. به همین دلیل تقریباً تمامی افراد به دنبال داشتن مژه و ابروهای پرپشت هستند و روش‌های مختلفی را برای رسیدن به آن امتحان می‌کنند.

برخی افراد به‌طور ژنتیکی، مژه‌های کم‌پشت و کوتاهی دارند و برخی دیگر از افراد براثر یک آتش سوزی، مژه‌هایشان سوخته و یا ممکن است براثر عوامل مختلفی مانند استرس، ضعف در سیستم ایمنی بدن، آرایش بیش از حد چشمان و مواد آرایشی ناسالم و عفونت ریخته شده باشند. البته با بالا رفتن سن و پیر شدن تعداد مژه و ابروها کمتر می‌شود.

چه افرادی واجد شرایط کاشت ابرو و مژه هستند؟
از دست دادن مژه و ابرو ممکن است موقتی و یا دائمی باشد. افرادی که قسمتی و یا تمام موهای مژه و یا ابروهایشان را به دلایل مختلف از دست داده‌اند می‌توانند نواحی خالی از مو را با استفاده از تکنیک‌های پیوند مو بازسازی نمایند.

بهترین روش برای افرادیکه به دلایل مختلف دارای مژه و ابروی کم پشت هستند، استفاده از پیوند مو می‌باشد. این روش بهترین روش برای درمان ریزش و کم پشتی در نواحی مختلف است که منجر به ایجاد نتایج قطعی و دائمی می‌گردد.

روش‌های مختلفی برای پیوند مژه و ابرو وجود دارد و انتخاب روش بستگی به تشخیص پزشک و وضعیت منحصربه‌فرد هر بیمار دارد. اکثر این روش‌ها بی‌خطر، مؤثر و کم تهاجمی هستند و در اغلب موارد تنها یک جلسه درمان برای رسیدن به نتیجه دلخواه کافی می‌باشد.

علل از دست دادن مژه و ابرو

  • آسیب فیزیکی مانند سوختگی‌های ناشی از حوادث شیمیایی، حرارتی یا الکتریکی
  • مبتلا شدن به برخی بیماری‌های خاص
  • بریدگی در ناحیه ابرو که منجر به از دست دادن دائمی ابرو می‌گردد
  • جراحی، پرتو درمانی، شیمی درمانی
  • بیماری آلوپسی آره آتا

شرایط کاشت ابرو و نحوه‌ی آن

برای کاشت ابرو موهای قسمتی از پوست سر، که معمولاً موهای بالای گوش هستند برداشته و در زیر میکروسکوپ فولیکول‌های مناسب پیوند جدا می‌شوند. این فولیکول‌ها به‌صورت تک‌تک در ناحیه‌ی ابرو کاشته می‌شود. پزشک باید ماهر باشد و بداند چه مدل ابرویی به چه چهره‌ای بیشتر می‌آید و سپس ابروها را در جهت مناسبی بکارد. افرادی که واجد شرایط کاشت ابرو هستند باید بدانند با که این نوع کاشت دائمی است ولی باید از ابروهایشان مراقبت کنند.

چه افرادی واجد شرایط کاشت ابرو و مژه هستند؟

شرایط کاشت مژه و نحوه‌ی آن

کاشت مژه به دو صورت دائمی و موقت انجام می‌شود. کاشت دائمی با جراحی صورت می‌گیرد. در این روش کاشت موهای قسمتی از سر را روی پلک بالایی چشم می‌کارند. به دلیل اینکه موهای سر رشد بیشتری نسبت به مژه دارند، این موها بلند می‌شوند و لازم است آن‌ها را اصلاح کنید، البته اگر پزشک ماهر باشد و موها را دقیقاً روی جای مژه‌های قبلی بکارد، موها از روند رشد قبلی‌ها پیروی کرده و رشد کمتری می‌کنند.

سوالات متداول

آیا استفاده از کاشت مو برای مژه و ابرو خطرناک است؟

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، کاشت ابرو و مژه یک روش کم تهاجمی است که معمولاً در یک جلسه انجام می‌گردد. این روش در صورتیکه توسط یک پزشک متخصص و با تجهیزات استاندارد انجام گردد هیچ‌گونه خطری برای بیمار نخواهد داشت.

آیا نتایج کاشت ابرو و مژه طبیعی هستند؟

کاشت مو منجر به رشد موهای طبیعی می‌گردد و در بسیاری از موارد، نتایج نهایی بسیار شفاف‌تر و زیباتر است موهای قبلی خود فرد خواهد بود. پاسخ تمامی سوالات خود در مورد کاشت ابرو را در مطلبی که به آن اختصاص داده‎ایم بخوانید.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha