مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو جلو سر کاشت مو جلو سر
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 563 بازدید

کاشت مو جلو سر برای چه افرادی مناسب است؟

ریزش دائمی موهای سر به سه دلیل عمده  زمینه ارثی ، اختلالات هورمونی و افزایش سن در زنان و مردان رخ می دهد. در مردان ریزش مو به شکل عقب نشینی خط رویش جلوی سر نمایان می شود اما در زنان خط رویش جلوی سر دستخوش تغییرات خاصی نمی شود و ریزش مو در آنها به شکل پراکنده در دیگر نواحی جلوی سر خواهد بود ، همچنین موهای پست سر در هر دو گروه زنان و مردان به دلیل مقاوم بودن در برابر هورمون ریزش مو ، از عارضه ی ریزش مو در امان خواهند ماند از این موها به عنوان بانک مو جهت عمل پیوند مو استفاده می گردد، در همین راستا در این مقاله ، کاندید مناسب کاشت مو جلو سر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

افراد مناسب کاشت مو جلو سر

بهتر است افراد برای انجام کاشت مو جلو سر از شرایط زیر برخوردار باشند:

در رابطه با متناسب بودن عمل کاشت مو جلو سر برای افراد مختلف می توان عنوان نمود که این عمل زیبایی برای افرادی مناسب خواهد بود که بانک موی کافی در پشت سر دارند. دارای سن حداقل ۲۵ سال به بالا هستند، الگوی ریزش مو در آنها ثابت شده است و همچنین  انتظارات منطقی و معقولی از عمل کاشت مو دارند.

کاشت مو جلو سر برای چه افرادی مناسب است؟

اگر فرد دارای چنین شرایطی باشد و عمل کاشت مو توسط پزشک متخصص ماهر و باتجربه ای که عمل های کاشت بسیاری را به سرانجام رسانده است ، صورت پذیرد ، درصد موفقیت عمل پیوند مو در جلوی سر نیز بسیار بالا خواهد بود .

تشخیص پزشک متخصص در مورد کاندیدای کاشت موی جلوی سر

کاندید مناسب عمل کاشت مو پس از تشکیل جلسه ای مشاوره میان پزشک و بیمار پس از بررسی و انجام آزمایشات لازم، تشخیص داده خواهد شد؛ زیرا افراد مختلف دارای شرایط متفاوتی از نظر فیزیک بدنی و روحیات فکری هستند .

پزشک متخصص پوست و مو جهت انتخاب کاندید مناسب و بالا بردن درصد موفقیت عمل کاشت مو ، با دقت و تخصص علمی خود ، کلیه ی جوانب عمل کاشت مو را مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد و در صورت مساعد بودن شرایط فرد جهت کاشت مو ، اقدام به پیوند مو در فرد خواهد کرد .

مهارت ، تجربه ، وجدان کاری ، ظرافت ، هنر ، تخصص علمی و سابقه ی کاری پزشک جراح ، در دستیابی به نتایج مثبت از عمل کاشت مو بسیار موثر خواهد بود ، لذا در انتخاب پزشک متخصص باید دقت لازم را به عمل آورد .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha