مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش fug کاشت مو به روش fug
21 آگوست 2018 بدون نظر 604 بازدید

کاشت مو به روش fug برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت مو به روش fug  یکی از روش های مرسوم کاشت مو است که امروزه بیشتر به نام دیگری شهرت دارد و ممکن است برای خیلی از کسانی که در حال تحقیق و بررسی  و سبک و سنگین کردن روش های مختلف  جهت انجام کاشت مو هستند، این تصور ایجاد شود که روش fug روشی غیر از روش های مرسوم  کاشت مو است که برای افراد خاصی به کار می رود.

کاشت مو به روش fug  چگونه است؟

روش کاشت موی fug که مخفف عبارتی به معنای پیوند واحد فولیکولی مو است، در واقع نام دیگری از روش کاشت موی مشهور و مرسوم fut می باشد و تمام مراحل اجرای این روش کاشت مو همان مراحلی است که در مورد روش fut گفته می شود. یعنی برای  روش fug جهت کاشت مو نیز ابتدا بی حسی موضعی اعمال می شود، سپس پوستی نواری شکل باریکی از پشت سر فرد برداشته می شود و در زیر میکروسکوپ فولیکول های مجزای یک الی چهار تار مویی از این نوار پوستی جدا می شوند و برای پیوند شدن به پوست سر در نواحی بدون مو آماده می شوند. فولیکول های آماده پیوند در شیارهای بسیار ظریفی که در پوست ناحیه گیرنده پیوند ایجد شده اند،  قرار می گیرند.

کاشت مو به روش fug برای چه افرادی مناسب است؟

شرایط کاشت مو به روش fug

از مهمترین شرایط کاشت مو fug داشتن بانک مویی با موهای مناسب جهت پیوند مو است  و همچنین  بایستی پوست سر نیز حالت ارتجاعی خوبی داشته باشد و خونرسانی هم مطلوب باشد تا پس از برداشت نواری از بانک مو، جراحت ایجاد شده موجب صدمه ی جدی به پوست پشت سر نشود و اسکار کمتری به جا بماند.

افرادی که این روش کاشت مو برای ان ها مناسب است

با توجه به مواردی که در مورد شرایط لازم برای کاشت مو به روش fug گفته شد، افرادی که تمایل به انجام کاشت مو به این روش دارند بایستی این شرایط ضروری را داشته باشند بنابراین بهتر است این گونه افراد به پزشک متخصص کاشت مو مراجعه کنند تا پزشک بررسی دقیقی روی آن ها انجام دهد  تا در صورت صلاحدید او، کاشت مو با روش fug انجام گیرد و در غیر این صورت، سایر روش های کاشت مو و یا دیگر روش های درمانی رفع ریزش مو و طاسی برای کمک به بهبود وضعیت فرد  به کار گرفته شوند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha