مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون جراحی کاشت مو بدون جراحی
26 آگوست 2018 بدون نظر 322 بازدید

آیا کاشت مو بدون جراحی در همه افراد امکان پذیر است؟

برخی از متد های کاشت مو به متد های بدون جراحی شهرت یافته اند و بسیاری از افراد تصور می کنند این گونه متد ها کم عارضه تر هستند و برای همه ی افراد می توانند مناسب باشند. در این مطلب با مهم ترین متدهای کاشت مو بدون جراحی اشنا شده و می بینیم که این متد برای چه کسانی مناسب و برای چه کسانی نامناسب است.

متدهای fit و fut متداول ترین متدهای کاشت مو بدون جراحی

متد کاشت مو fit  متدی  متداول و مشهور است که  در آن برداشت  گرافت های مو به صورت تکی  و با کمک دستگاه پانچ مخصوصی انجام می شود و نیازی به برداشتن قسمتی نواری شکل از پوست پشت سر به روش جراحی نیست. این روش نسبت به روش برداشت نواری کم تهاجمی تر است و درد و خونریزی کمتری در ناحیه بانک مو ایجاد می کند و معمولا خیلی سریع تر هم بهبود پیدا می کند.

آیا کاشت مو بدون جراحی در همه افراد امکان پذیر است؟

متد fue نیز در حقیقیت نوع پیشرفته تری از متد fit می باشد و به متد استخراج فولیکولی مو نیز شهرت دارد. در متد fue کار برداشت گرافت های مو با ظرافت بیشتری انجام می شود و گرافت های به دست آمده تک فولیکولی هستند.

متد های کاشت مو بدون جراحی برای چه کسانی مناسب و برای چه کسانی نامناسب است؟

تشخیص قطعی و نهایی اینکه چه متد کاشت مویی برای چه کسی مناسب یا غیر مناسب است با پزشکان متخصص کاشت مو است که علم و صلاحیت کافی برای اظهار نظر در این مورد  را دارند  و ما در این جا به برخی نکات کلی اشاره می کنیم.

کسانی که متد های بدون جراحی برای آن ها مناسب است

افرادی که قصد کاشت مو در وسعت کم دارند، کسانی که موهای پشت سر خود را خیلی کوتاه می کنند و تمایل ندارند که اسکار خطی شکل ناشی از جراحی در پشت سرشان دیده شود، کسانی که تمایل دارند دوران نقاهت پس از کاشت مو خیلی سریع تمام شود مانند ورزشکاران، از جمله گروه هایی هستند که کاشت مو بدون جراحی می تواند برای آن ها مناسب تر باشد.

کسانی که متدهای بدون جراحی برای آن ها مناسب نیست

افرادی که نیاز به کاشت موی وسیع دارند، کسانی که ریشه ی موهای آن ها حالت پیچ خوردگی دارد و برداشت مو با پانچ موجب آسیب به ریشه ی موهای آن ها می شود و همچنین افرادی که مبتلا به برخی بیماری های خاص نظیر بیماری های مزمن پوستی هستند نیز کاشت مو حتی با روش بدون جراحی برای آن ها مضر است و بهتر است که از این کار صرف نظر کنند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha