مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو از بدن پیوند مو از بدن
20 آگوست 2018 بدون نظر 617 بازدید

پیوند مو از بدن برای درمان ریزش مو در چه افرادی مناسب تر است؟

در روش های مرسوم پیوند مو، موهای مورد نیاز برای پیوند شدن در نواحی طاس و کم موی سر، معمولا از بانک مو موجود در پشت سر هر فرد برداشته می شوند؛  اما گاهی اوقات  این بانک مو از وضعیت مناسبی جهت برداشت گرافت های موی پیوندی  برخوردار نیست و یا اینکه تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو را تامین نمی کند. در این گونه مواقع یکی دیگر از روش های پیوند مو به نام پیوند مو از بدن یا همان BHT ممکن است راهکار مناسبی برای حل مشکلات بانک مو باشد.

پیوند مو از بدن

روش BHT شباهت زیادی به روش های مرسوم کاشت یا پیوند مو دارد. یعنی گرافت های موی پیوندی از ناحیه دهنده برداشته می شوند و سپس در ناحیه گیرنده پیوند زده می شود. منتها مهمترین تفاوت این روش با سایر روش ها در مورد ناحیه ی دهنده ی گرافت های موی پیوندی است؛ زیرا همان گونه که از نام این روش معلوم است، گرافت های موی پیوندی از نواحی مختلف بدن برداشته می شوند.

پیوند مو از بدن برای درمان ریزش مو در چه افرادی مناسب تر است؟

برای انجام این روش ابتدا پزشک موهای نواحی مختلف بدن را در کسانی که بانک موی مطلوبی برای کاشت مو در سر شان  وجود ندارد، بررسی می کند تا بتواند در صورت امکان موهای مناسبی را جهت پیوند مو شناسایی کند. در صورتی که چنین موهایی در بدن فرد متقاضی کاشت مو وجود داشته باشد، پیوند مو از بدن برای او انجام می شود. برای برداشت گرافت های موی پیوندی از بدن از تکنیک استخراج فولیکولی استفاده می شود،  گرافت های موی گرفته شده از بدن به پوست سر در نواحی طاس و کم مو پیوند زده می شوند و به این ترتیب نواحی طاس سر با موهایی از بدن پوشانده می شود.

کاندید های مناسب جهت پیوند مو از بدن

افرادی کاندید مناسبی برای روش BHT محسوب می شوند که علاوه بر اینکه بانک موی مطلوبی در سر خود برای انجام روش های مرسوم کاشت مو ندارند، بایستی موهای بدن آن ها وضعیت مناسبی جهت تهیه گرافت های موی پیوندی داشته باشند و تراکم آن ها به قدری باشد که بتواند تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو در سر را تامین نماید.

مناسب ترین موهای بدن برای پیوند به پوست سر

موهای بدن و سر معمولا تفاوت هایی از نظر ضخامت، رنگ، حالت، نیاز های تغذیه ای، عمق فولیکول در پوست، سرعت رشد و … دارند و برای انتخاب نواحی مناسب از بدن جهت برداشت مو سعی می شود که شبیه ترین موها به موی سر انتخاب شوند. این موها می توانند در نواحی مختلفی از بدن مانند سینه، کتف، ران، پشت و … باشند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha