مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن مو مردانه اکستنشن مو مردانه
7 اکتبر 2018 بدون نظر 8577 بازدید

افراد مناسب برای اکستنشن مو مردانه

اکستنشن مو مردانه روشی است که امروزه در بین بسیاری از آقایان جا پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند.

اکستنشن روشی است که در گذشته فقط استفاده از آن در بین خانم ها متداول بوده است و این روش در بین آقایان به هیچ وجه شناخته شده نبود اما مزایای  قابل توجه این روش باعث شد تا در مدت زمانی بسیار کوتاه آقایان نیز از مزایای قابل توجه این روش بهره مند شوند.

بهتر است بدانید اکستنشن مو در یک جلسه انجام میشود و همه ی افراد با هر محدودیتی که داشته باشند میتوانند با استفاده از این روش در طی یک جلسه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.

برای استفاده از این روش هیچ شرطی وجود ندارد و به هیچ وجه از آن منع نخواهید شد اما به صورت کلی اکستنشن معمولا برای برخی افراد مناسب تر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اکستنشن مو مردانه برای چه افرادی مناسب است؟

اکستنشن مو مردانه برای افرادی مناسب خواهد بود که به دلایل مختلف موهایشان دچار اسیب شده و این موضوع از زیبایی شان کاسته است. علاوه بر این افرادی که موهای کم پشت دارند هم میتوانند با استفاده از اکستنشن به افزایش تراکم موهای خود بپردازند.

افراد مناسب برای  اکستنشن مو مردانه

البته این روش به صورت دائمی پیشنهاد نمیشود و حتی ممکن است در بلند مدت عوارضی نیز داشته باشد اما در صورتی که به فکر درمان های قطعی باشید و در کنار آن از اکستنشن بهره بگیرید قطعا به نتایج دلخواه خواهید رسید.

اکستنشن مو مردانه چگونه انجام میشود؟

برای اکستنشن مو مردانه از روش های مختلفی ممکن است استفاده شود. برخی از اکستنشن کاران با گره زدن موها این کار را انجام میدهند و برخی با چسب و کراتینه های طبیعی.

به هر حال در همه ی روش ها در ابتدا اکستنشن کاران به انتخاب مناسب ترین موهای مصنوعی که با موهای فرد شباهت دارد میپردازند.این موها باید جنس مناسبی داشته باشند به طوری که ظاهر غیر طبیعی برای فرد به وجود نیاورند.بعد از این  با استفاده از روش هایی که گفته شد موها در لابه لای موهای بیمار قرار میگیرد.

موارد منع اکستنشن مو مردانه

همانطور که گفتیم برای استفاده از اکستنشن مو مردانه هیچ محدویتی وجود ندارد و همه ی افراد با هر نوع محدودیتی که دارند میتوانند از این روش استفاده کنند اما به طور کلی در صورتی که به یکباره دچار ریزش موی شدید شده اید بهتر است قبل از استفاده از اکستنشن برای جویا شدن علت ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا مشکلتان افزایش پیدا نکند.

[تعداد: 33   میانگین: 2.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha