مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اطلاعات کاشت مو اطلاعات کاشت مو
11 آگوست 2018 بدون نظر 433 بازدید

اطلاعات کاشت مو و شرایط انجام آن

در این مقاله می خوانیم:

یکی از حساس ترین حوزه های سلامت را می توان حوزه زیبایی دانست که برای انتخاب اینکه صورت و یا موهایی زیبا داشته باشید باید دقت بسیار زیادی را خرج کنید. یکی از راه هایی که باعث می شود شما موهایی زیبا داشته باشید کاشت مو می باشد که معمولا افرادی که دچار ریزش مو و یا کم پشتی مو هستند از آن استفاده می کنند. باید بدانید که تکنیک های کاشت مو بسیار زیاد بوده و روش های سنتی منسوخ شده و روش های جدیدی جایگزین آن شده اند از جمله این روش ها می توان به FUE و SUT اشاره کرد که جزء مدرن ترین روش های کاشت مو در دنیا به حساب می آیند که با تاثیرات چشمگیری که داشته اند توانسته اند مخاطبان بسیاری را به سمت خود جلب کنند. اما برای انجا این کار باید اطلاعات کاشت مو و شرایط انجام آن مشخص شود.

اطلاعات کاشت مو

معمولا هر روشی را که برای انجام کاشت مو انتخاب می کنید باید از ناحیه ای برای انتقال مو به ناحیه ای که دچار ریزش شده است استفاده کنید. که اغلب پزشکان موهای پشت سر و یا کناره های سر را بهترین گزینه برای انتخاب بانک مو می دانند و از آن ناحیه برای موها را برداشته و با استفاده از میکروسکوپ های بسیار قوی در ناحیه ای که دجار ریزش شده است می کارند.

اطلاعات کاشت مو و شرایط انجام آن

معمولا پس از حدود ۱ سال با طی کردن دوران نقاهت و تجویز داروهای لازم افراد به نتیجه دلخواه می رسند. همچنین از نکاتی که در رابطه با استفاده از روش های جدید برای کاشت مو نیاز است بدانید این است که در این روش ها هیچگونه خونریزی وجود نداشته و عمل آنها در طی یک جلسه انجام می شود و نیازی به بستری شدن نیز نمی باشد.

شرایط انجام کاشت مو

قبل از انجام کاشت مو نیاز است که شما یک جلسه هماهنگی و مشاوره با پزشک مربوطه داشته باشید تا بتوتنید شرایط انجام کاشت مو را فراهم آورید. از جمله مواردی که پزشک باید قبل از انجام کاشت مو رعایت کنند عبارتند از:

  • از مصرف هرگونه دارویی که مصرف می کرده اند خودداری کنند.
  • انتظارات و نتایج دلخواه خود را با پزشکشان در میان می گذارند.
  • از مصرف هرگونه مواد الکلی در حدود ۲ هفته پیش از عمل خودداری کنند.
  • ماینوکسیدیل مصرف نکنند.
  • ترجیحا سیگار نکشند
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha