مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اصلاح بعد از کاشت ابرو اصلاح بعد از کاشت ابرو
13 ژانویه 2019 بدون نظر 446 بازدید

برای اصلاح بعد از کاشت ابرو چه کنیم؟

افرادی که قصد انجام عمل کاشت ابرو را دارند، بهتر است در رابطه با این عمل حساس و بسیار تخصصی تا حد ممکن اطلاعاتی کسب نمایند زیرا با کسب بسیاری از آگاهی های لازم، درصد موفقیت عمل افزایش خواهد یافت، در همین راستا در این مقاله، چگونگی اصلاح بعد از کاشت ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو، جهت ایجاد تراکم مناسبی از موها و همچنین ایجاد ابرویی خوش فرم، به کاشت مو از ناحیه پشت سر یا اطراف گوش ها در ناحیه ابرو اقدام می گردد، در واقع موهایی هم رنگ و هم ضخامت که دارای زاویه رویشی مشابهی با موهای ابرو هستند، از طریق جراحی یا به کمک دستگاه برداشته شده و در ابرو با ایجاد بیحسی موضعی و با دقت بالایی در جهت مناسب رویش سایر موها در شکاف های ریز ایجاد شده ای، پیوند زده می شوند. حدود ۶ الی ۸ ماه نیز زمان نیاز خواهد بود تا موهای پیوندی به رشد طبیعی و مناسب خود برسند، پس از این مدت می توان با این موها همانند سایر موهای ابرو رفتار کرد.

برای اصلاح بعد از کاشت ابرو چه کنیم؟

اصلاح بعد از کاشت ابرو

از آنجا که موهای کاشته شده در ابرو از ناحیه سر برداشته می شوند، لذا رشد این موها همانند موهای سر خواهد بود و با اینکه رشد موهای ابرو محدود بوده و در حد مشخصی متوقف خواهد شد اما موهای ناحیه سر رشد بیشتری دارند، لذا لازم است که به طور مرتب به کوتاه و اصلاح کردن این موها اقدام شود.

یکی از نگرانی های افراد بعد از کاشت ابرو این است که آیا اصلاح بعد از کاشت ابرو ممکن است و یا این عمل به موهای کاشته شده در ناحیه ابرو آسیب خواهد زد؟ همانطور که قبلا اشاره شد موهای کاشته شده همانند موهای طبیعی هستند و بنابراین می توان آنها را به سبک دلخواه آراست. اما در روزهای اولیه بعد از کاشت باید کمی مراقب بود.

جهت اصلاح بعد از کاشت ابرو ، اگر در این کار مهارت ندارید باید اصلاح ابرو را به فرد حرفه ای بسپارید، چنانچه برخی موهای پیوندی زائد هستند و سبب غیر مرتب شدن ظاهر ابرو می شوند، ایرادی نخواهد داشت اگر آنها را با موچین بردارید اما باید بسیار مراقب بود که در این کار زیاده روی نگردد.

حالت دادن به موها پس از کاشت ابرو

موهای پیوندی در ابرو باید به طور مرتب کوتاه گردند، حداقل ماهی یکبار باید به کوتاه کردن موهای پیوندی ابرو اقدام نمود. از آنجا که پزشک جراح کاشت ابرو زاویه رویش موهای پیوندی را نمی تواند کاملا شبیه به موهای طبیعی ابرو ایجاد کند، لذا پس از کاشت به منظور حالت دادن و طبیعی کردن زاویه ی رویش موهای پیوندی، باید از ژل مو یا ژل ابرو برای صاف کردن موهای جدید، استفاده کرد، با این کار پس از مدتی تا حد زیادی، زاویه ی رویش موهای پیوندی بهبود خواهد یافت و طبیعی تر خواهد شد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha