مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اشتباهات کاشت مو اشتباهات کاشت مو
2 سپتامبر 2018 بدون نظر 676 بازدید

اشتباهات کاشت مو که منجر به بروز عوارض جانبی می گردند

عمل زیبایی کاشت مو از جمله عمل های بسیار تخصصی و حساس می باشد که مهارت بالا و تجربه ی پزشک معالج و انتخاب کاندید مناسب جهت کاشت مو در دستیابی به نتایج مطلوب از آن بسیار موثر می باشد ، در همین راستا در این مقاله اشتباهات کاشت مو که منجر به بروز عوارض جانبی می گردند ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اشتباهات کاشت مو

در رابطه با اشتباهات کاشت مو می توان عنوان نمود که صدمه به بانک موی فرد و آسیب به ریشه موهای مجاور از جمله عوارضی می باشد که در اثر اشتباهات کاشت مو حادث می گردد .

اشتباهات کاشت مو که منجر به بروز عوارض جانبی می گردند

  • عارضه ی صدمه به بانک مو : در افراد طاس که ناحیه طاس سر زیاد می باشد ، نمی توان به هر میزان که مو جهت پیوند در ناحیه ی جلوی سر نیاز می باشد ، به پیوند مو اقدام کرد و فولیککل های موجود در بانک موی فرد را به جلوی سر انتقال داد ، زیرا الگوی ریزش مو روندی رو به جلو دارد که چنانچه به کاشت مجدد مو در آینده ؛ در ناحیه ی مورد نظر نیاز باشد ، نباید بانک مو از تعداد تراکم مناسب موها جهت پیوند خالی گردد  .
  • عارضه ی آسیب به ریشه موهای مجاور طبیعی فرد : هنگامی که هنوز ریزش موها در فرد حداقل به ۵۰ درصد نرسیده باشد به دلیل عدم وجود فضای کافی برای پیوند هر فولیکول ، در اثر عمل کاشت مو به موهای طبیعی مجاور آسیب وارد خواهد شد و موها رشد نخواهند کرد و یا چنانچه مویی رشد کند ، کیست مویی و جوش های چرکی ایجاد خواهد شد که نتایج حاصل از کاشت مو را ناموفق خواهد کرد ، لذا در هر نوع کم پشتی مو نمی توان عمل کاشت و پیوند مو را به منظور بالا بردن تراکم موها در فرد انجام داد .

با توجه به موارد اشاره شده می توان چنین نتیجه گرفت که جهت دستیابی به نتایج موفقیت آمیز از عمل کاشت ، باید کاندید مناسب کاشت و همچنین بهره گیری استاندارد از بانک مو مورد توجه قرار گیرد .

انتخاب کاندید مناسب و تعداد فولیکول مناسب

پزشک جراح پس از معاینه وضعیت فرد از نظر سلامت و بانک مو ، با بررسی و آزمایشات لازمه ، به راحتی می تواند مناسب بودن فرد و شرایط وی را برای کاشت مو تشخیص دهد .

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha