مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اشتباهات کاشت مو اشتباهات کاشت مو
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ بدون نظر 418 بازدید

اشتباهات کاشت مو که منجر به بروز عوارض جانبی می گردند

عمل زیبایی کاشت مو از جمله عمل های بسیار تخصصی و حساس می باشد که مهارت بالا و تجربه ی پزشک معالج و انتخاب کاندید مناسب جهت کاشت مو در دستیابی به نتایج مطلوب از آن بسیار موثر می باشد ، در همین راستا در این مقاله اشتباهات کاشت مو که منجر به بروز عوارض جانبی می گردند ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اشتباهات کاشت مو

در رابطه با اشتباهات کاشت مو می توان عنوان نمود که صدمه به بانک موی فرد و آسیب به ریشه موهای مجاور از جمله عوارضی می باشد که در اثر اشتباهات کاشت مو حادث می گردد .

اشتباهات کاشت مو که منجر به بروز عوارض جانبی می گردند

  • عارضه ی صدمه به بانک مو : در افراد طاس که ناحیه طاس سر زیاد می باشد ، نمی توان به هر میزان که مو جهت پیوند در ناحیه ی جلوی سر نیاز می باشد ، به پیوند مو اقدام کرد و فولیککل های موجود در بانک موی فرد را به جلوی سر انتقال داد ، زیرا الگوی ریزش مو روندی رو به جلو دارد که چنانچه به کاشت مجدد مو در آینده ؛ در ناحیه ی مورد نظر نیاز باشد ، نباید بانک مو از تعداد تراکم مناسب موها جهت پیوند خالی گردد  .
  • عارضه ی آسیب به ریشه موهای مجاور طبیعی فرد : هنگامی که هنوز ریزش موها در فرد حداقل به ۵۰ درصد نرسیده باشد به دلیل عدم وجود فضای کافی برای پیوند هر فولیکول ، در اثر عمل کاشت مو به موهای طبیعی مجاور آسیب وارد خواهد شد و موها رشد نخواهند کرد و یا چنانچه مویی رشد کند ، کیست مویی و جوش های چرکی ایجاد خواهد شد که نتایج حاصل از کاشت مو را ناموفق خواهد کرد ، لذا در هر نوع کم پشتی مو نمی توان عمل کاشت و پیوند مو را به منظور بالا بردن تراکم موها در فرد انجام داد .

با توجه به موارد اشاره شده می توان چنین نتیجه گرفت که جهت دستیابی به نتایج موفقیت آمیز از عمل کاشت ، باید کاندید مناسب کاشت و همچنین بهره گیری استاندارد از بانک مو مورد توجه قرار گیرد .

انتخاب کاندید مناسب و تعداد فولیکول مناسب

پزشک جراح پس از معاینه وضعیت فرد از نظر سلامت و بانک مو ، با بررسی و آزمایشات لازمه ، به راحتی می تواند مناسب بودن فرد و شرایط وی را برای کاشت مو تشخیص دهد .

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha