مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متخصص مو متخصص مو
6 آگوست 2018 بدون نظر 393 بازدید

از متخصص مو چه انتظاری داشته باشیم؟

پزشکانی که به عنوان متخصص مو می شناسیم در حقیقت پزشکانی هستند که دارای مدرک تخصصی در زمینه ی پوست، مو و زیبایی می باشند. این پزشکان آموزش های تئوری و عملی زیادی برای تشخیص و درمان انواع بیماری های پوست و مو دیده اند و بنابراین برای درمان بیماری ها و عارضه های مو بهترین کار مراجعه به متخصصین پوست و مو می باشد.

چه زمانی به متخصص مو مراجعه کنیم؟

هر چند که ریزش موی سر جزئی از چرخه ی رشد مو می باشد. اما باید بدانید که همه ی ریزش مو ها طبیعی نیستند و در صورتی که شدت ریزش مو افزایش یابد، یا در نواحی خاصی از سر و حتی بدن ریزش موی ناگهانی رخ دهد بایستی این مسئله را جدی گرفته و به پزشک مراجعه نمود؛ زیرا بیماری هایی وجود دارد که خود را با علائمی مانند ریزش مو نشان می دهند. البته در این مورد خیلی هم نگران نباشید زیرا بعضی از ریزش مو ها ارثی هستند و نشانه ی بیماری خاصی نیستند.

از متخصص مو چه انتظاری داشته باشیم؟

از دیگر مواردی که به متخصصین پوست و مو مربوط می شود، عارضه هایی نظیر شوره، عفونت قارچی، خارش، التهاب و … در پوست سر است. سفیدی زودرس موها هم در صورت عدم سابقه فامیلی باید مورد توجه قرار گیرد . بررسی موهای زائد غیر طبیعی و درمان آن ها نیز از جمله مواردی است که با کمک پزشک متخصص مو امکان پذیر است.

انتظاراتی که باید از متخصص مو داشته باشیم

بیمارانی که به متخصصین پوست و مو مراجعه می کنند این حق را دارند که پزشک وقت کافی برای آن ها اختصاص دهد و با بررسی دقیق وضعیتشان، نسبت به درمان اقدام نماید. بیماران باید بدانند که انجام دقیق اقدامات مراقبتی و درمانی در رفع عارضه های  پوست و مو اهمیت زیادی دارد و بایستی همکاری لازم را با پزشک داشته باشندزیرا تنها در این صورت است که نتیجه ی خوبی از درمان می گیرند.

داشتن انتظارات معقول از روش های درمانی نیز مورد دیگری است که بیماران باید به آن توجه کنند؛ به عنوان مثال شخصی که قصد کاشت مو دارد بایستی بداند میزان تراکم و وسعت کاشت مو قابل انجام برای او بستگی زیادی به شرایط خود او از جمله بانک موی وی دارد و از این بابت نبایستی خواسته های بی جا و غیر منطقی از پزشک خود داشته باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha