مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو پر پشت کاشت مو پر پشت
۱۶ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 116 بازدید

آیا کاشت مو پر پشت امکان پذیر است؟

بسیاری از کسانی که تمایل به انجام کاشت موی طبیعی دارند، بر اساس تصورات خود و یا تبلیغات فریبنده ای که وجود دارد برایشان این ذهنیت به وجود می آید که با کاشت مو پر پشت ، می توانند به تراکم موی سابق خود و یا حتی بیشتر از آن دست یابند. این ذهنیت ها با واقعیت فاصله دارد زیرا روش های کاشت مو نیز به هر حال محدودیت هایی دارند و به هرحال نمی توان به تراکم مویی بیش تر از موهای طبیعی دست یافت.

مهمترین محدودیت های روش های کاشت مو برای کاشت مو پر پشت

از مهمترین محدودیت های کاشت مو پرپشت با استفاده از روش های کاشت موی طبیعی از قبیل  fit ،  fut، fue ، sut و … که امروزه رایج هستند، محدودیت های بانک موی افراد و  محدودیت سطح در ناحیه کاشته شدن مو ها می باشد.

محدودیت بانک مو برای کاشت مو پر پشت

تعداد موهای آماده شده برای کاشت رابطه مستقیمی با وضعیت بانک موی افراد دارد. کسانی که بانک موی خوبی داشته باشند امکان تهیه گرافت های مویی بیشتری از آن ها وجود دارد. تعداد موهای قابل برداشت از ناحیه بانک مو معمولا عددی بین ۸ تا ۱۰ هزار مو می باشد. برداشت بی رویه  از بانک مو موجب کم پشتی و ضعیف شدن موهای این ناحیه می شود و ممکن است اسکار های زیادی نیز ایجاد کند.

کاشت مو پر پشت

یکی دیگر از مواردی که در مورد حفظ بانک مو اهمیت دارد این است که اغلب طاسی های مردانه پیش رونده هستند و ممکن است فردی که کاشت مو انجام می دهد ، با پیشرفت روند طاسی، دوباره با کاشت مو نیاز پیدا کند بنابراین حفظ ذخیره بانک مو برای آینده اهمیت دارد.

لزوم رعایت فاصله مناسب بین گرافت ها ی مو

رعایت فاصله مناسب بین گرافت های مو یکی دیگر از موانع کاشت مو پر پشت است. با توجه با اینکه گرافت های مو از را باید طریق ایجاد شکاف های ظریفی در پوست سر پیوند نمود، هر پیوند فضای خاصی را اشغال می کند. بنابراین رعایت فاصله این برش ها از یکدیگر و  همچنین از موهای طبیعی مهم است.

فاصله برش ها باید مناسب باشد، زیرا در صورت نزدیکی بیش از حد، شکاف های کوچک به هم پیوسته و شکاف های بزرگی در پوست سر ایجاد می کنند که بهبودی آن ها سخت تراست و مشکلاتی را برای پیوند مو به وجود می آورد. رعایت نکردن فاصله مناسب گرافت مو با موهای طبیعی سر که از قبل وجود داشته اند نیز مشکل آفرین است  و ممکن است موجب صدمه ریشه موهای طبیعی و یا ایجاد جوش های چرکی و کیست مویی شود که همگی می توانند نتایج کاشت مو را تحت تاثیر قرار می دهند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *