مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در سن بالا کاشت مو در سن بالا
5 دسامبر 2018 بدون نظر 557 بازدید

آیا کاشت مو در سن بالا عوارض دارد؟

کاشت مو جزء یکی از محبوب ترین روش های درمانی برای رفع ریزش موی ارثی به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از افراد در سنین مختلف تصمیم میگیرند برای رشد موهای جدید از این روش استفاده کنند. کاشت مو در سن بالا موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم چون افرادی که در سنین بالا دچار ریزش مو میشوند نمیتوانند از هر روشی برای درمان ریزش مو استفاده کنند و این سوال برایشان به وجود می آید که بهترین روش درمانی برای رفع ریزش موهایشان چه روشی است.

کاشت مو در سن بالا

افرادی قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید از یک سری شرایط خاص برخوردار باشند که این شرایط باید قبل از هر چیز توسط متخصصان مورد بررسی قرار گیرد.

بهتر است بدانید از میان موارد مختلفی که وجود دارد سن کاشت مو یکی از مهمترین موارد است به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشت. معمولا کاشت مو قبل از سنین ۲۵ سالگی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود.

آیا کاشت مو در سن بالا عوارض دارد؟

اما در مورد کاشت مو در سن بالا نمیتوان با اطمینان صحبت کرد چون شرایط افراد مختلف کاملا با هم تفاوت دارد. به طور کلی میتوان گفت کاشت مو در سنین بالا مشکلی نخواهد داشت اما به شرطی که فرد دچار بیماری های مختلف نباشد و از سلامت عمومی کافی برخوردار باشد. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که بسیاری از افراد در سنین بالا ممکن است بانک موی کافی نداشته باشند.

معایب کاشت مو در سن بالا

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو در سن بالا امکان پذیر است اما باید بدانید که این کار معایبی هم دارد که باید حتما به آن توجه کنید. یکی از مهمترین معایب کاشت مو در سنین بالا این است که در این سنین نمیتوان تعداد زیادی از فولیکول ها را در یک جلسه پیوند زد و به علت این که بسیاری از افراد بانک موی کافی ندارند ممکن است از تراکمی که به وجود می آید رضایت کافی نداشته باشند.

بهترین روش کاشت مو در سن بالا

برای کاشت مو در سن بالا بهتر است از روش های غیر جراحی مانند روش sut استفاده شود چون این روش ها عوارض بسیار کمی به دنبال خواهند داشت و فرد دچار مشکل نخواهد شد. البته ممکن است به علت شرایط خاصی که بیمار دارد امکان استفاده از این روش یا به طور کلی روش های کاشت مو وجود نداشته باشد که باید برای بررسی آن حتما به پزشک مراجعه نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha