مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش hrt کاشت مو به روش hrt
۲۷ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 359 بازدید

آیا کاشت مو به روش hrt وجود دارد؟

همه روزه اخبار زیادی در مورد ابداع روش های جدید کاشت مو به گوش می رسد. کاشت مو به روش hrt نیز یک از مواردی است که امروزه تبلیغات زیادی در مورد آن  به دلیل عدم نیاز به بانک موی افراد در اجرای این روش صورت می گیرد. در این مطلب می خواهیم ببینیم آیا کاشت مویی با این نام واقعاً وجود دارد و اگر وجود دارد چگونه است.

کاشت مو به روش hrt آیا همانند سایر روش های کاشت مو است؟

در روش های رایج کاشت مو، پیوند فولیکول موی زنده ی فرد از نواحی دهنده ی موی پیوندی (بانک مو) به نواحی گیرنده ی موی پیوندی (نواحی طاس و کم مو) صورت می گیرد اما در روش hrt  چنین کاری انجام نمی شود. کاشت مو به روش hrt در واقع اصطلاحی است که برای یکی از روش های ترمیم مو که شباهت زیادی به روش های کاشت موی طبیعی دارد، استفاده می شود.

آیا کاشت مو به روش hrt وجود دارد؟

چگونگی انجام کاشت مو به روش hrt

در این روش از موهای طبیعی که متعلق به فرد متقاضی ترمیم مو نیستند، استفاده می شود. این موها اگر چه طبیعی هستند و می توانند از نظر ظاهری بسیار شبیه به موهای طبیعی فرد انتخاب شوند اما به دلیل اینکه فولیکول های آن ها زنده نیست، همانند روش های کاشت مو قابلیت پیوند واقعی با پوست سر را ندارد و در واقع تارهای مو با تکنیک های خاصی به پوست سر متصل می شود که  گاهی اوقات در تبلیغات از اصطلاح پیوند برای شیوه ی اتصال این موها به پوست سر استفاده می شود.

ویژگی های کاشت یا ترمیم مو با روش hrt

موهای به کار رفته طبیعی هستند و از نظر جنس و ضخامت می توان مشابه ترین مو ها به موهای طبیعی هر فرد را استفاده نمود، البته این موها قابلیت رنگ شدن، حالت دهی، شستشوی طبیعی همچون استحمام و … را دارند اما چون ریشه ی زنده ای ندارند قادر به رشد کردن نبوده و تا حدودی نسبت به موهای با ریشه ی زنده آسیب پذیر تر هستند. کاشت و یا ترمیم مو به روش hrt عمر مفید خوبی نسبت به سایر روش های ترمیم مو دارد ولی به هر حال محدود است و  نمی تواند همانند کاشت موی طبیعی کم مویی و طاسی را برای همیشه درمان کند.

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha