مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون درد کاشت مو بدون درد
4 آگوست 2018 بدون نظر 539 بازدید

آیا کاشت مو بدون درد نیز امکان پذیر است؟

کسانی که تمایل به کاشت مو دارند برای تصمیم گیی قطعی در مورد کاشت مو فاکتورهای مختلفی را بررسی می کنند. یکی از این فاکتور ها که افراد زیادی در مورد آن نگرای هایی دارند درد عمل کاشت مو است، خصوصا کسانی که عکس های مربوط به کاشت مو را که در آن پوست سر افراد ملتهب و دارای زخم های زیادی است را مشاهده کرده باشند. هر چند که احساس و تجربه افراد از حس درد متفاوت است اما می توان گفت که کاشت مو می تواند دردناک نباشد و به عبارتی روش های کاشت مو بدون درد وجود دارد.

انجام کاشت مو بدون درد

برای کاشت مو ابتدا بی حسی موضعی صورت می گیرد و زمان انجام تزریق بی حسی دردی همانند تزریق برحسی در دندان پزشکی احساس می شود ولی پس از اتمام تزریق و حین عمل کاشت مو درد خاصی وجود نخواهد داشت، خواه کاشت مو به روش FUT  باشد و خواه به روش های نوین تر و کم تهاجمی تر مانند FIT و FUE.

آیا کاشت مو بدون درد نیز امکان پذیر است؟

البته  با توجه به اینکه گیرنده های عصبی افراد متفاوت هستند و حس درد در همه ی افراد یکسان نیست، ممکن است برخی حس خیلی ضعیفی از درد را حین عمل کاشت مو تجربه کنند که معمولا موجب ناراحتی خاصی برای فرد نمی شود.

درد پس از کاشت مو

 روش های قدیمی تر مانند روش برداشت نواری یا FUT که نیاز به ایجاد برش جراحی در پشت سر است می تواند درد و ناراحتی بیشتری در دوران نقاهت پس از کاشت مو ایجاد کند اما روش های نوین تر که به روش های کاشت مو بدون درد نیز شهرت یافته اند، به دلیل اینکه نیاز به ایجاد ازخم های عمیق و بزرگی در پوست سر نیست، حس درد و ناراحتی خاصی را برای فرد پس از کاشت مو ایجاد نمی کنند. وسعت زیاد کاشت مو نیز مسلما موجب افزایش ناراحتی های پس از کاشت مو از جمله احساس درد می شود، بنابراین کسانی که کاشت موهای خیلی وسیع انجام می دهند، احتمال اینکه درد بیشتری را تجربه کنند بیشتر است. از دیگر موارد قابل توجه در مورد احساس درد، ویژگی های فردی است که برخی افراد درد را بیشتر حس می کنند و برخی کمتر.

  به هر حال استفاده از مسکن های تجویز شده توسط پزشک در این دوره نیز کمک زیادی به کاهش حس درد پس از کاشت مو می کند و دوره ی درد پس از کاشت مو معمولا دوره ی کوتاهی است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha