مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رشد مو بعد از کاشت رشد مو بعد از کاشت
۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 113 بازدید

آیا رشد مو بعد از کاشت مو امکان پذیر است؟

مهمترین مزیت و برتری کاشت یا به عبارتی پیوند موی طبیعی این است که موهای پیوندی زنده هستند و در صورتی که پیوند آن ها با پوست سر به خوبی برقرار شود، در محل جدیدی که در آنجا کاشته شده اند به حیات خود ادامه می دهند و امکان رشد مو بعد از کاشت وجود دارد، همچنین این موها قابلیت شسته شدن، رنگ شدن، حالت گرفتن و … را همانند سایر موهای طبیعی سر دارند.

رشد موهای پیوندی پس از کاشت چگونه امکان پذیر است؟

پیوند مو همانند پیوند هر عضو دیگری از بدن است که عضو پیوندی پس از پیوند موفقیت آمیز می تواند همچنان به حیات خود ادامه دهد. البته با توجه به اینکه برای کاشت مو هر فرد فقط از موهای خود فرد استفاده می شود احتمال پس زده شدن این نوع پیوند وجود ندارد یا خیلی کم است. اساس کار یا هدف کاشت مو را می توان این گونه بیان نمود که گرافت های مو را به صورت زنده از بانک موی هر فرد استخراج شده و به همان صورت درحالی که فولیکول های مو هنوز زنده هستند، در نواحی که نیاز به مو دارند، پیوند زده شوند. هر چقدر که این کار با کیفیت بیشتری صورت گیرد، درصد بیشتری از فولیکول های مو ی پیوندی زنده می مانند.

آیا رشد مو بعد از کاشت مو امکان پذیر است؟

زنده ماندن فولیکول های مو پس از کاشت از این جهت اهمیت دارد که فولیکول پیوندی زنده ریشه ی خود را در محل جدید مستحکم می کند و دچار ریزش غیر طبیعی نمی شود و علاوه براین قابلیت رشد نیز خواهد داشت.

کیفیت و کمیت رشد مو بعد از کاشت

کیفیت گرافت های موی پیوندی، وضعیت خونرسانی پوست  سر به موهای کاشته شد جهت انتقال اکسیژن و مواد مغذی به آن ها، ماهیت موهای کاشته شده یا به عبارت دیگر موهای کاشته شده مربوط به کدام ناحیه از بدن باشند، همگی روی کیفیت موها و همچنین میزان رشد مو بعد از کاشت تاثیرگذار هستند.

چه موهایی از نظر رشد برای کاشته شدن در سر مناسب ترند؟

استفاده از موی سایر نواحی سر که دچار ریزش مو و طاسی نیستند می توانند مورد خوبی برای پیوند محسوب شوند. این موها از نظر سرعت رشد، نیاز های تغذیه ای و هورمونی، ضخامت، رنگ و … مناسب ترین موها برای کاشته شدن در مناطق بدون موی سر می باشند. موهای سایر نواحی بدن همخوانی کمتری از نظر ویژگی های گفته شده با  پوست و موی سر دارند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha