مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خونریزی کاشت مو خونریزی کاشت مو
2 اکتبر 2018 بدون نظر 1937 بازدید

آیا خونریزی کاشت مو طبیعی است؟

در این مقاله ما سعی کرده ایم به برخی از عوارض های بعد از انجام عمل کاشت مو به خصوص خونریزی کاشت مو بپردازیم و شما را نسبت به این مسئله آگاه کنیم. با ما همراه باشید.

نگرانی متقاضیان در مورد خونریزی کاشت مو

انجام جراحی کاشت مو می‌تواند زندگی افراد را از جهات مختلفی متحول نماید. امروزه جراحی کاشت مو توانسته زندگی افراد زیادی را دچار تغییر نماید و به آنها کمک کند تا دوباره جوانی و شادابی گذشته خود را به دست آورند.
آیا خونریزی کاشت مو طبیعی است؟

حتی برخی از آنها تحولی شگرف در زندگیشان به وجود آمده است. تمامی این افراد که در گذشته موهای خود را از دست داده بودند، حالا می‌توانند با استفاده از عمل کاشت مو، روند از دست رفتن موهای خود را کاملاً برعکس کنند.

اما همواره برای انجام این عمل نگرانی هایی در مورد عوارض کاشت مو از جمله خونریزی کاشت مو و یا عوارض بعد از انجام عمل وجود دارد که معمولا پزشکان می توانند در جلسه ی مشاوره ای که با پزشک برگزار می کنند این نگرانی ها را برطرف کرده و آنها را به سمت انجام این عمل سوق دهند.

علت خونریزی در کاشت مو چیست؟

باید بدانید که انجام هر عملی یک سری فرآیند دشواری را به همراه دارد امکان ندارد جایی از بدنتان را با چاقو ببرید و آن ناحیه شروع به خونریزی نکند. از همین رو باید بدانید که کاشت مو از این قضیه مستثنی نبوده و خونریزی کاشت مو یکی از عادی ترین اتفاقاتی است که در حین انجام این عمل رخ می دهد.

آیا خونریزی کاشت مو طبیعی است؟

باید بدانید که بعد از اتمام عمل کاشت مو این امکان وجود دارد که در ناحیه اهدا کننده یا ناحیه پذیرنده در پوست سر با مقدار کمی خونریزی مواجه شوید اما نیازی نیست که نگران باشید زیرا اگر در کلینیک مربوطه حضور داشته باشید معمولا پزشکان متخصص کاشت مو بر روی پوست سر افراد یک پانسمان قرار می دهند تا فشار مختصری بر روی ناحیه مورد نظر وارد شود، این کار باعث می شود که خطر بروز خونریزی بعد از کاشت مو به حداقل برسد.

اما  اگر این خونریزی کاشت مو بعد از انجام عمل و در منزل اتفاق بیفتد، شما خودتان و یا اطرافیانتان می توانند با گذاشتن یک گاز استریل و فشار دادن آرام آن بر روی سر به مدت چند دقیقه، خونریزی را متوقف کنید. اگر خونریزی با چند بار فشار دادن مختصر بر روی پوست سر متوقف شد، بلافاصله باید با پزشک مربوطه خود تماس بگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha