مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو برای الوپسی ترمیم مو برای الوپسی
1 سپتامبر 2018 بدون نظر 787 بازدید

آیا ترمیم مو برای الوپسی انجام می گردد؟

الوپسی یا طاسی عارضه ای است که  به دلایل و حالت های گوناگونی رخ می دهد و افراد زیادی اعم از زن، مرد و کودک همه ساله در سرتاسر دنیا درگیر آن می شوند. الوپسی ممکن است در بسیاری از موارد نشانه بیماری جدی و خاصی نباشد و یا با وجود اینکه بیماری درمان می شود این عارضه برای همیشه باقی بماند و به هر حال اثرات منفی روی ظاهر دارد و بسیاری از مردم تمایل دارند که آن را رفع کنند. بر همین اساس ترمیم مو برای الوپسی امروزه رواج زیادی یافته است.

انواع الوپسی یا طاسی

هر گونه ریزش مو در نقاط مختلف سر و بدن، به هر علتی که باشد الوپسی یا طاسی گفته می شود. الوپسی آندروژنیک یا طاسی ناشی از هورمون مردانه و همچنین الوپسی آره آتا از شایع ترین انواع هستند . ریزش مو یا طاسی یا الوپسی به موارد گفته شده خلاصه نمی شود و در اثر مواردی نظیر کشیدن بیش از حد موها، برخی بیماری های روحی، سوء تغذیه، عوارض برخی از داروها، اختلالات هورمونی، بیماری های مزمن پوستی، سوختگی یا جراحت و … نیز این عارضه رخ می دهد.

آیا ترمیم مو برای الوپسی انجام می گردد؟

روش های درمانی پیش رو برای الوپسی

برحسب نوع و علتی که موجب ریزش مو یا الوپسی می شود، می توان راه کار های گوناگونی برای مقابله با این عارضه در پیش گرفت. کنترل عامل به وجود آوردنده ی ریزش مو، دارو درمانی، لیزر درمانی با لیزر های کم توان، مزوتراپی، تزریق پی آر پی، میکرونیدلینگ، کاشت موی طبیعی و  ترمیم مو از روش های رایج درمان و رفع الوپسی هستند.

ترمیم مو برای الوپسی

 ترمیم مو روشی بدون جراحی و بدون نیاز به بانک موی افراد است که به کمک آن می توان طاسی سر را رفع نمود. در مواقعی که دیگر روش های درمانی برای رفع طاسی و الوپسی  اثر بخش نباشند و یا اینکه مدت زمانی که موهای طبیعی فرد به درمان ها پاسخ دهد و بخواهد رویش مجدد داشته باشد طولانی است، بهترین راه حل برای الوپسی، ترمیم مو است.

ترمیم مو برای الوپسی چه افرادی قابل انجام است؟

 بسیاری از کسانی که دچار الوپسی آندروژنیک هستند ولی کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب نمی شوند و سایرروش های درمانی ریزش مو روی آن ها تاثیر گذار نیست، کسانی که دچار الوپسی آره آتا یا همان ریزش موی سکه ای می شوند ، کسانی که برای مدت زمان موقتی موهای آن ها دچار ریزش می شوند، مانند افرادی که شیمی درمانی انجام می دهند و همچنین کسانی که در اثر حوادثی مانند سوختگی یا جراحت موهای خود را از دست داده اند، همگی  از مواردی هستند که ترمیم مو برای الوپسی  قابل توجیح و قابل انجام است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha