مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آموزش کاشت مژه آموزش کاشت مژه
2 دسامبر 2018 بدون نظر 624 بازدید

آموزش کاشت مژه

به علت این که زیبایی مژه ها تاثیر زیادی در زیبایی خانم ها دارد بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. بهتر است بدانید از میان روش هایی که وجود دارد کاشت مژه ی مصنوعی یا اکستنشن مژه یکی از بهترین روش هاست چون میتوان با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید. چون بسیاری از افراد دلشان میخواهد در منزل به کاشت مژه بپردازند در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آموزش کاشت مژه و نکاتی در مورد آن بپردازیم.

آموزش کاشت مژه

کاشت مژه در خانه کار چندان سختی نخواهد بود اما باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که از لوازم استاندارد و مارک های معتبر استفاده کنید تا دچار مشکل و حساسیت های مختلف نشوید.

برای کاشت مژه باید در مرحله ی اول چسب مخصوص را در یک ظرف پلاستیکی بریزید و مژه ها را به ترتیب اندازه در آن قرار دهید تا نوک آن ها به چسب آغشته شود.

آموزش کاشت مژه

آغشته کردن مژه ها به چسب باید با دقت انجام شود تا فقط بخش کوچکی از آن ها چسبی شود. در مرحله ی بعد باید مژه ها را به ترتیب از کوچک به بزرگ از سمت گوشه ی چشم بر روی پلک قرار دهید و مقداری صبر کنید تا مژه ها ثابت شوند.

بهتر است برای آموزش کاشت مژه به افراد متخصص مراجعه کنید چون در صورتی که تخصص کافی در این زمینه نداشته باشید به نتیجه ی دلخواه نخواهید رسید.

نکات مهم برای کاشت مژه

برای کاشت مژه باید به این موضوع توجه داشته باشید که قبل از هر چیز مژه هایتان را به خوبی تمیز کنید و صورتتان را با آب خنک بشویید تا منافذ پوست بسته شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که برای پاک کردن چشم به هیچ وجه از مواد روغنی استفاده نکنید چون مژه های جدید به خوبی ثابت نخواهند شد.

همانطور که در قسمت آموزش کاشت مژه به آن اشاره کردیم باید حتما از چسب هایی که از برند های معتبر هستند استفاده کنید در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی برایتان به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد.

عوارض کاشت مژه

برای اینکه عوارض کاشت مژه به حداقل ممکن برسد باید از این موضوع اطمینان داشته باشید که آموزش کاشت مژه را به صورت اصولی یاد گرفته باشید. اما به طور کلی بهتر است بدانید کاشت مژه در صورتی که به صورت دائمی انجام شود ممکن است باعث حساسیت چشم و مشکلات این چنینی شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha