مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آلوپسی آلوپسی
16 اکتبر 2018 بدون نظر 1755 بازدید

آلوپسی چیست؟

متاسفانه بیماری های زیادی وجود دارند که انسان به ابتلا به آنها دچار ریزش مو میشود. آلوپسی یکی از این بیماری هاست که باعث میشود فرد شاهد ریزش مو باشد. در صورتی که دچار این بیماری شده باشید باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون با روش های خانگی نمیتوان به نتیجه رسید. بهتر است بدانید درصد افرادی که به این بیماری مبتلا میشوند بسیار کم است به همین دلیل نباید همیشه تصور کنید به این علت دچار ریزش مو شده اید. برای اینکه با این نوع ریزش مو آشنا شوید در این مطلب به آن بیشتر میپردازیم.

آلوپسی چیست؟

همانطور که میدانید کچلی و ریزش مو میتواند علل مختلفی داشته باشد. برای درمان ریزش موهای مختلف باید قبل از هر چیز علت آن مشخص شود به همین دلیل باید با دلایل مختلف ریزش مو آشنایی داشت.

بیماری آلوپسی یکی از مشکلاتی است که باعث ریزش موی شدید در بیماران میشود. به این بیماری ریزش موی منطقه ای و سکه ای هم گفته میشود.

آلوپسی چیست؟

افرادی که به ریزش موی آلوپسی اره اتا مبتلا میشوند در نواحی مختلف بدن خود ریزش موی سکه ای را مشاهده میکنند تا جایی که ممکن است حتی ابرو و مژه هایشان هم دچار ریزش شود.

علت این بیماری نوعی نقص در سیستم ایمنی بدن است که باعث میشود بدن با موهایی که رشد میکنند مبارزه کند و به همین دلیل با رشد موها در قسمت های مختلف بدن سریعا شاهد ریزش آن ها باشیم.

برای درمان آلوپسی باید چه کرد؟

متاسفانه برای درمان بیماری آلوپسی درمان قطعی وجود ندارد. برخی از متخصصان برای رفع این بیماری از درمان های دارویی استفاده میکنند که ممکن است در برخی موارد شاهد کاهش ریزش مو باشیم اما به طور کلی نمیتوان با استفاده از این روش انتظار رفع دائمی ریزش مو را داشت.

بهترین راه برای رفع کچلی و طاسی که به علت بیماری آلوپسی به وجود آمده این است که از روش ترمیم مو hrt یا کاشت موی مصنوعی استفاده کنید.

استفاده از این روش ها باعث میشود تا از موهایی با ظاهر طبیعی برخوردار شوید. در این روش برای رفع کچلی از موهای مصنوعی و چسب استفاده میشود و هیچگونه عارضه ای به وجود نخواهد آمد.

راه های پیشگیری از بیماری آلوپسی چیست؟

بهتر است بدانید علت بیماری آلوپسی به صورت دقیق مشخص نیست به همین دلیل راهکار مشخصی وجود ندارد که بتوان با استفاده از آن به پیشگیری از بیماری آلوپسی پرداخت. اما به طور کلی برای اینکه به ریزش موهای مختلف مبتلا نشوید بهتر است تا جایی که ممکن است به سبک زندگی خود توجه داشته باشید.

[تعداد: 4   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha